instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
در سال جاری میلادی، سه بازیگر نقش بتمن را در فیلم‌های دی‌سی بازی خواهند کرد.
در طی سال‌ها، بازیگران زیادی نقش بتمن را به تصویر کشیده‌اند اما در سال جاری میلادی، سه بازیگر شامل رابرت پتینسون (Robert Pattinson)، بن افلک (Ben Affleck) و مایکل کیتون (Michael Keaton) نقش بتمن را در فیلم‌های دی‌سی به تصویر خواهند کشید.
رابرت پتینسون در فیلم بتمن (The Batman) برای اولین بار نقش شوالیه تاریکی را به تصویر خواهد کشید. این فیلم، جدا از دنیای سینمایی دی‌سی خواهد بود و یک دنیای سینمایی جداگانه بر محوریت شخصیت‌های مرتبط با بتمن ایجاد خواهد کرد.
در دنیای سینمایی دی‌سی، نقش بتمن را بن افلک به تصویر کشیده است. او قرار است این نقش را برای آخرین بار در فیلم فلش (The Flash) بازآفرینی کند. مایکل کیتون که قبلا دو بار نقش بتمن را بازی کرده، قرار است این نقش خود را در فیلم فلش بار دیگر به نمایش بگذارد. در سال‌های گذشته، هر سال تنها یک نسخه از بتمن به نمایش گذاشته می‌شده اما امسال، قرار است بینندگان و طرفداران شاهد سه بتمن روی پرده سینماها باشند.
فیلم «فلش» قرار است به داستان فلش‌پوینت از کتاب‌های کمیک بپردازد. در این داستان، بری الن در زمان سفر می‌کند تا جلوی مرگ مادرش را بگیرد و با این کار، باعث به هم ریختن خط زمانی می‌شود. در کتاب‌های کمیک، او با یک نسخه متفاوت از بتمن روبه‌رو می‌شود که در واقع، پدر بروس وین یعنی توماس است.
فیلم «فلش» قرار است موضوع مولتی‌ورس را به دنیای سینمایی دی‌سی وارد کند و از همین رو، قرار است چندین نسخه از بتمن و همچنین چندین نسخه از خود شخصیت فلش به نمایش گذاشته شود. علاوه بر این، این فیلم فرصتی را فراهم می‌کند تا شخصیت بتمن با بازی بن افلک، از دنیای سینمایی دی‌سی خارج شود. در این فیلم، مایکل کیتون نیز نقش یک مربی یا بزرگ‌تر را خواهد داشت و تمرکز زیادی روی او نخواهد بود.
از همین رو، می‌توان گفت که فیلم «بتمن» با بازی رابرت پتینسون، به شوالیه تاریکی اصلی فیلم‌های دی‌سی تبدیل خواهد شد؛ هر چند، داستان او مرتبط با دنیای سینمایی دی‌سی نیست و دنیای جداگانه خودش را دارد.
با اینکه حضور سه نسخه از بتمن در یک سال برنامه ابتدایی کمپانی برادران وارنر و دی‌سی نبوده اما مطمئنا باعث خواهد شد تا آنان مشکلات گذشته خود را پشت سر بگذارند و آینده‌ای روشن را برای آثار ابرقهرمانی خود رقم بزنند.
منبع: اسکرین رنت
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari