سلب مسئولیت: ویجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.
هر ساله هزاران بازی موبایلی در سبک های مختلف ساخته می شوند. که هر یک از آنها از ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فردی برخوردارند. در اینجا قصد داریم در رابطه با بازی کلش آف کلنز و کالاف صحبت کنیم و بگوییم کدام محبوب تر است؟
بازی کالاف دیوتی یکی از غول های صنعت گیم به حساب می آید. این بازی برگرفته از جنگ جهانی دوم است. این بازی جنگ چند صد سال آینده را به تصویر کشیده است. کالاف دیوتی یک بازی چند نفره با گرافیک بسیار بالا است. چیزی که کالاف را از سایر رقبایش متمایز می کند. ساختار داستانی و واقع گرایانه اش است. این بازی تنوع محیطی بسیاری دارد همین باعث شده که این بازی بسیار مهیج باشد و هیچگاه از بازی خسته نشوید. خیلی از کاربران نیز پس از مدتی اقدام به فروش اکانت کالاف دیوتی خودشان میکنند و تا از این راه درآمد زایی کنند.
هر بازی موبایلی ویژگی های خاص خود را دارد. کالاف نیز از این قاعده مستثنی نیست و قابلیت های منحصر به فردی دارد. مهمترین ویژگی های آن شرح اند:
بازیکنان برای بدست آوردن امکانان و آپشن های کالاف می توانند با خرید سی پی کالاف دیوتی تاپ جم شاپ، لذت و هیجان بازی را چندین برابر کنند.
 نکته ای که در اینجا وجود دارد در نوع آنلاین آن اگر بخواهید با فردی در ایران مثلا در انگلیس بازی کند. با توجه به سرعت بالای اینترنت در انگلیس مطمئنن با پیروز میدان نخواهیم بود. زیرا در بازی کالاف سرعت اینترنت بسیار مهم است. در حالی که در بازی کلش آف کلنز این موضوع مطرح نیست.
کلش اف کلنز یکی از قدیمی ترین بازی های موبایلی است. که در آگوست 2012 عرضه بازار شد. این بازی با نام جنگ قبایل نیز شناخته می شود. پس از انتشار این بازی، به سرعت معروف شد و هواداران بسیاری پیدا کرد. کلش آف کلنز یک بازی چند نفره آنلاین است. که از قسمت های مختلف تشکیل می شود. بازی به این صورت است که شما با پیوستن به یک کلن (قبیله) در کنار دوستان خود به جنگ با قبایل دیگر می پردازید. و در بخش دیگر که داستانوار است باید هدف های تعیین شده اند را بدست آورید و پس از گسب جایزه قبیله تان را گسترش دهید.
بازی کلش ویژگی های منحصر به فردی دارد به همین دلیل با وجود گذشت بیش از یک دهه هنوز در بین کاربران محبوب است. در پایین لیستی از ویژگی های آن را خواهیم گفته ایم:
برای خرید جم کلش آف کلنز می توانید از طریق سایت تاپ جم شاپ اقدام کنید. این سایت دارای نماد اعتماد ملی است که خریدی امن را از طریق درگاه های بانکی را برای کابران خود تضمین می کند.
هر بازی معایب خود را دارد. خواستم معایب آن را برایتان بگوییم تا اگر به این بازی اعتیاد دارید کمی از اعتیادتان بکاهید.
در چند سال اخیر بازی کالاف دیوتی به عنوان محبوب ترین، مهیج ترین و پر فروش ترین بازی موبایلی شناخته شده است. میلیون ها گیمر در سراسر کشور برای پر کردن اوقات فراغتشان از این بازی استفاده می کنند. ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فرد این بازی نقش مهمی در ایجاد محبوبیت آن داشته است. هر چند بازی کلش هم یکی بازی های محبوب در یک دهه گذشته است. اما با توجه به گرافیک نسبتا پایینش در مقایسه با کالاف قدرت رقبات با این بازی را ندارد.
با الهام از دنیای سینمایی مارول
یک مهدویان متفاوت

source

توسط funkhabari