instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
یکی از رئسای استودیوی Platinum Games، اخیرا ادعا کرد که این شرکت مخالفتی با خریداری شدن ندارد؛ به شرطی به درخواست‌هایشان گوش داده شود.
از آتسوشی اینابا در یک مصاحبه، در مورد خرید‌های اخیر صنعت بازی پرسیده شد که مهم‌ترین آن، خرید 70 میلیارد دلاری اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت بود. بحث اصلی سر آن بود که آیا پلاتینیوم پذیرای پیشنهادات خرید خواهد بود؟ اینابا در پاسخ گفت:
تا زمانی که شرکت‌ها با ما همانند چیزی که انتظار داریم مایکروسافت با اکتیویژن رفتار کند، برخورد کنند، مشکلی با تصاحب شدن نداریم. مهم‌ترین چیز برای ما این است که در ساخت بازی‌هایی که می‌خواهیم، آزادی عمل داشته باشیم.
او همچنین ادامه داد:
با توجه به آنچه در مورد خریدهای اخیر می‌شنوم، فکر نمی‌کنم مایکروسافت مدیریت کامل اکتیویژن را در دست بگیرد. این عمل باعث می‌شود تمام آزادی عمل از آن‌ها سلب نشود. فکر نمی‌کنم این نوع خرید‌ها برای بازی‌سازها مشکل‌ساز باشد.
اینابا همچنین اذعان کرد:
من فکر می‌کنم که احترام متقابل زیادی در آن‌جا وجود خواهد داشت و اکتیویژن می‌تواند به بهترین نحو به انجام پروژه‌های همیشگی خود ادامه دهد. این نیز چیزی است که در پایان بحث برای ما مهم‌تر از هر چیزی است. تا زمانی که به آزادی ما احترام گذاشته شود، هیچ چیزی را رد نمی کنم.
آقای اینابا اخیرا گفته بود که پلاتینیوم علاقه‌ای به فروش خود به مایکروسافت ندارد و علنا تمایل خود را برای کار کردن با شرکت‌های ژاپنی اعلام کرده است. آن‌ها بارها تاکید کردند که به خریدهای محدودکننده‌ی استقلال در شرکت، علاقه‌مند نخواهند بود. پلاتینیوم یکی از برجسته‌ترین بازی‌سازان مستقل ژاپنی است که به خاطر سابقه بلند خود در ساخت بازی‌هایی مانند NieR Automata ، Astral Chain و Bayonetta شناخته شده است. شرکت چینی Tencent در سال 2020 روی پلاتینیوم سرمایه‌‌گذاری کرد (همانند اتفاقی که برای Activision Blizzard قبل از قرارداد مایکروسافت افتاد).
خرید و فروش در صنعت گیم بیش از پیش شده است؛ با این وجود، به نظر می‌رسد هنوز به صورت مستقیم استودیوهای مستقل ژاپنی را درگیر نکرده است. ما هنوز چیزی در سطح خرید 3.6 میلیارد دلاری بانجی توسط پلی استیشن در بازار شرق ندیده‌ایم، چه برسد به قرارداد 70 میلیارد دلاری مایکروسافت با اکتیویژن. اینابا در پاسخ به این سوال که چرا شرکت های ژاپنی به اندازه شرکت‌های غربی ادغام ‌نمی‌شوند، گفت که از این موضوع تعجب کرده است:
موافقم، شما این را در ژاپن زیاد نمی‌بینید و شخصا فکر می کنم کمی عجیب است. وقتی تمام پول‌های این شرکت‌های بزرگ را می‌بینم که به خرید می‌پردازند، گاهی فکر می‌کنم شرکت‌های ژاپنی همیشه منفعل به نظر می‌رسند.
دکتر سرکان توتو، تحلیل‌گر ژاپنی، اخیرا اذعان کرد که شرکت‌های غربی مانند مایکروسافت، به دلیل مسائل فرهنگی به سختی می توانند استودیوهای بزرگ ژاپنی را خریداری کنند. توتو گفت:
در این روزگار نمی توان هیچ چیز را پیش‌بینی کرد. از برخی جهات، تصاحب یک ناشر بزرگ ژاپنی توسط مایکروسافت خبر بزرگتری نسبت به قرارداد Activision خواهد بود. تاکنون هیچ شرکت بازی سازی خارجی نتوانسته یک استودیو ژاپنی بزرگ را خریداری کند. من می‌توانم به شما تضمین دهم که تلاش‌هایی صورت گرفته، اما همواره به در بسته خورده است.
نظر شما در این خصوص چیست؟ آیا موافق خریداری شدن یک شرکت ژاپنی مانند پلاتینیوم توسط یک کمپانی غربی هستید؟
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
حالا چه گیری داده مایکروسافت بخرتش 😐
بهتره نخ دادنو تمومش کنی فعلاً تو برنامه‌های عمو فیل جایی نداری
آقای اینابا اخیرا گفته بود که پلاتینیوم علاقه‌ای به فروش خود به مایکروسافت ندارد و علنا تمایل خود را برای کار کردن با شرکت‌های ژاپنی اعلام کرده است.
کامل بخونید بعد واسه خودتون بدوزید و ببافید نگفته که مایکرو بیاد بخره عملکرد مایکرو با اکتی رو مثال زده فقط همین اون که قبلا گفته بودن برای همکاری برای ساخت اون بازی بود که کنسل شده که از این همکاریا زیاد بوده ربطی به خرید نداره توهم میزنید.
بنده که میگم کپکام یا سونی میخرش
میگه علاقه ای نداریم مایکروسافت بیاد مارو بخر.
بخوان هم نمیتونند
منظور؟؟؟
بگو خریده شدیم دیگه
اصل متن : مایکروسافت مارم بخر
یاد شرط یه تحلیلگر افتادم که میگفت ماکرو نمیتونه هیچ استودیو و ناشری رو تو ژاپن بخره
طرف شرط خونه گذاشته بود🤣😂
خونشو بفروشن بدن پلاتینیوم بازی بسازه😂
حرف اون تحلیلگر در مورد ناشر های بزرگ ژاپنی بود
که پلاتینوم جزء شون نیست
پس فعلا مشکلی برای خونش پیش نمیاد 😁
«فیل! بیا انجامش بدیم»
پ.ن: خدایی صحبت هاشو ببینین😐 این دیگه نخ دادن نیست، رسما داره طناب میده.
عالی نوشتی😂😂😂
در کل منظورشون این بود اگر هم قراره خریداری بشیم باید آزادیمون رو داشته باشیم
خود نینتندو باید بخرش دیوانه س اگه اینکارو نکنه این همه بازی برای نینتندو ساختن نمیدونم چرا ی همچین استدیو که رابطه نزدیک با نینتندو داره نمیخره تنها استدیو نینتندو بود که بازی بزرگسالانه میساخت بقیه بازیای نینتندو برای همه سنین میشه تجربه کنن اما بزرگسالانه نداشت
الان شاید بعضیا ذهنشون بره سمت مایکروسافت اما احتمال بسیار بالایی هستش که کپکام بخرش اعضا این استدیو همشون تو کپکام کار میکردن بدرد کپکام میخورن برای ساخت بازی های هک اند اسلش و بیتم اپ
مورد بعدی اینه که این استدیو اشتباه کرد باید مستقل میموندن تا بازی هاشون روی همه پلتفرم ها عرضه میشد و کلی میفروختن طرفدار هم زیاد دارن اینجور استدیو با انحصاری شدن دوام نمیارن زیاد
آقای اینابا اخیرا گفته بود که پلاتینیوم علاقه‌ای به فروش خود به مایکروسافت ندارد و علنا تمایل خود را برای کار کردن با شرکت‌های ژاپنی اعلام کرده است.
اون اخیرا خرید اکتیویژن اعلام نشده بود😏
آدم ها همیشه سعی میکنن اون طرفی باشن که فکر می کنن برنده است. نمی گم مایکرو برندست ولی شاید اونا همچین فکری نسبت به آینده دارن.
حالا تو حرص نخور مایکروسافت بخواد میخرتش خودشونم نخ دادن
کپکام میخرتش
قطعا مایکرو نمیتونه این استودیو رو بخره ، اما دون پاشی پلاتینیوم برای گرفتن سرمایه خیلی وقیح به نظر میرسه ….
من احتمال خرید این استودیو از طرف سونی رو بیش از ۹۰ درصد میدونم در مقابل خرید این استودیو از طرف مایکرو …..
یعنی اگر دو شرکت سونی و مایکروسافت خواهان خرید باشن ، قطعا این استودیو به سونی میرسه
باش تا سونی استودیوی ژاپنی بخره
سلام
رسما به عمو 🐘 چراغ سبز دادن و منتظر خبر خریداری شدنش توسط مایکروسافت باشید
مایکروسافت برای تصاحب ژاپن یا شرق به دو تا کارگردان احتیاج داره
یکیش شینجی میکامی هست که همین الان زیر دست مایکروسافت هست
دومیش هم هیدکی کامیا هست که با خریداری شدن پلاتینوم گیمز به دستش میاره
سونی ژاپن و کشور خودش هم به مایکروسافت باخت و دیگه هیچ حرفی برای گفتن حتی کشور خودش نداره 🙌
ماکروسافت به یه ناشر ژاپنی نیاز داره، حال این که موفق بشه یا نه یه بحث جداست. اما چیزی که درواقع هست و نمیشه از کنارش گذشت همین نیاز ماکروسافت به ناشر ژاپنیه. راجع به این استودیو هم چند روز پیش هم یه چراغ سبزهایی نشون دادن و الانم دارن این حرف ها رو میزنن، میشه اینطور برداشت کرد که بگی نگی دچار طمع شدن! بین ناشر ها هم رابطه ماکروسافت با اسکورانیکس خیلی خوبه اینو میشه از تعداد زیاد بازی های این ناشر رو گیم پس متوجه شد.
قطعا خرید ناشر خیلی به نفعشونه اما الزاما اینجوری نیست که بدون خرید ناشر نتونن کاری کنن. این دوستمون ترول کرد ولی درمورد کارگردان ها حرف خوبی زد، توی ژاپنی ها کاگردان محوری زیادی وجود داره مثل امثال شینجی و کامیا و کوجیما. مایکروسافت با داشتن دوتا از محبوب هاش میتونه مسیرشو بین استودیو های ژاپنی و سازنده هاشون هموار تر کنه.
رابطه ی مایکروسافت با سگا خیلی بهتر از اسکوئر انیکس هست که حتی ریمیک فاینال فنتزی ۷ رو برا ایکس باکس نیاورده تازه یه بازی ۱ میلیارد دلاری داره جدیدا کار میکنه سگا که میتونه مخاطب ها رو سمت ایکس باکس بکشونه
سلام
همین الان لحظاتی پیش جز کوردون و تام هندرسون خرید کپکام توسط مایکروسافت رو تایید کردند
عنوان Resident Evil 4 remake هم انحصاری Xbox و پیسی خواهد لود
فعلا که مایکروسافت تو کشور خودش باخته
باشه
از اکتیویژن چه خبر؟
«فعلا» ….
فعلا این عموتون برنامه ای برای همون اکتیویژن نداره اینم روش قشنگ وا میره
در ضمن این فیلی که میزاری با اون فیل فرق داره البته از نظر اندازه هر دو یکی ان😁
ببین چقدر تو مضیقهٔ مالی هستن که دارن خودشونو میزنن به در و دیوار – اول خدا خدا میکردن مایکرو دوباره بهشون چراغ سبز بده ، دیدن تیغشون نبرید حالا هم که دارن اینطوری حرف میزنن
اول از در همکاری وارد شدن دیدن یک هفته گذشت کسی بهشون زنگ نزد حالا میگن خریدن دوست داری؟ باشه اوکیه بیا بخر ولی باید با ما مثل اکتیویژن رفتار کنی و بهمون آزادی بدی. خدا عالمه یک هفته دیگه قراره چی بگن🤣 خداکنه کار به جاهای باریک نکشه😂
فقط فکرشو بکن یه روزی scalebound عرضه شه
فقط منتظر اون روزم
واقعا امیدوارم مایکرو پلاتینیوم گیمز رو بخره( چون واقعا استدیو کار بلدی هست تو هک اند اسلش)
و فقط منتظر دو چیزم تو این نسل:
ریمستر واچ داگز یک با همون گرافیک e3
عرضه شدن اسکیل باند
احتمال اینکه سونی بخرتش زیاده
از اون طرف با توجه به قانون های ژاپن این بهترین فرصت برای مایکروسافته که به بازار های شرقی نفوذ کنه
چون دیگه فکر نکنم فرصتی گیرش بیاد
نینتندو هم بعید میدونم حرکتی بزنه
شرکت های دیگه هم نظری ندارم
اگه بعد خرید بازیاشون مولتی پلتفرم باقی بمونن من با هیچکدوم مشکلی ندارم
ترجمه : ما منتظریم مایکروسافت به ما پیشنهاد خرید بدهد تا خود را به مایکروسافت بفروشیم (البته اگه تا الان پشت پرده پیشنهاد نداده باشه و زیر مجموعه این شرکت نشده باشه)
اول که گفتن دوست دارن اسکیل باند رو با همکاری مایکروسافت احیا کنن
الان هم دارن غیر مستقیم به مایکروسافت نخ میدن
شاید مایکروسافت برای خرید ناشر های چند میلیاردی تو ژاپن دردسر داشته باشه ولی برای یه استدیو مستقل فکر نکنم
مایکروسافت اینو بخره اوف چی بشه
Nier انحصاری بزنیم تو رگ
نئر حق IP برای اسکوئره
اسپنسر از پشت درخت نگاه میکند و دستهایش را بهم می‌مالد! 😂
شاید پلاتینیوم گیمز موافق خریداری شدن توسط مایکروسافت باشد ولی اگر دولت ژاپن اجازه بده مجبوره به همه اجازه بده ، برای تجار پول و منفعت اولویت است ولی این یه دولت است که باید آینده یه کشور توجه کند ، نمونش سونی که خودش کاملا هم خط با دولت ژاپن است و حتی کاملا گوش به فرمان دولتمردان است که با حمایت دولت ژاپن ، سونی و tmsc دارن یه کارخانه بزرگ با هزینه بیش از یک میلیارد دلار تا سال 2024 میسازن تا مشکل کمبود چیپ را حل کنند . اما خب اگه ناشری باید پلاتینیوم رو بخرد به عقیده من اون باید نینتندو باشد
دولت ژاپن کاری نداره
خود شرکت های ژاپنی یه اتحادیه ساختن که شرکت های بزرگشون به دست غربی ها نیفته ولی پلاتینیوم یه استدیوی مستقل کوچیکه پس خاطر جمع باش که مایکروسافت میخورتش
مگه میخواد SoftBank Group رو بخره که منتظر دولت ژاپن باشه؟
این خرید های ریز نیاز به مجوز جایی نداره – مهدکودک که باز نکردن
آره ولی خود سونی که یک شرکت ژاپنی هست برخی بازیسازهای آمریکایی مثل اینسامنیاک گیمز و ناتی داگ رو خریده دولت ژاپن این رو هم باید بدونه که اگر به بازیسازهای خارجی اجازه خرید نده متقابلا کشور های خارجی هم میگن شرکت های ژاپن نمی تونن استودیوهای کشور های ما رو بخرن و این باز برای ژاپن بد میشه
پس بهترین تصمیم برای ژاپن اینه که خریدهای بزرگ رو اجازه نده و خریدهای کوچکتر که محدود به یک استودیو هستن رو اجازه بده تا متقابلا شرکت های ژاپنی هم بتونن بازیسازهای امریکایی رو بخرن
یعنی چی که خودت شرکتای امریکایی رو میخری و امریکا چیزی نمیگه بعد خودت میگی شرکتای امریکایی نمی تونن ما رو بخرن؟؟؟
شما رو مفتم بدین مایکرو نمیخره😊
اینارو یا سونی میخره یا نینتندو
یهو میبینی بندای میخره 😅
اگه مایکروسافت بخره دیگه کامیا هم باید از استدیو خارج بشه و استعفا بده خخ به هرحال ژاپن با آمریکا نچ نچ خخ
خیلی عجیب میشه اگه کامیا هم مثل شینجی بره زیر دست مایکروسافت
.
پلاتینیوم گیمز یک هک اند اسلش ساز نابه که اگه خریداری بشه و پشتیبان مالی داشته باشه میتونه بهترینارو بسازه👌🏻 متال گیر، بایونتا، نیر اتوماتا بر کسی پوشیده نیست.
مایکرو بخر تا شینجی با همکاری کامیا یه عنوان ناب بسازه 😍
پلانتنیوم اصلا استودیو مشخصی نیست
یه روز برا سونی انحصاری میسازه بعد همون موقع یه بازی برا نینتندو هم میخواد بسازه ، بعدش هم به مایکروسافت میگه بیا اسکیل باند رو احیا کنیم ، عملا پلانتنیوم استودیو عجیبیه
بعد هم که حالا می گوید با خرید مشکل ندارد ، اما مشکلی که این وسط هست آی‌پی های این استودیو است
در این موقعیت که بایومنتا برای نینتندوست ، در صورت خریدش توسط مایکروسافت ، باید دید که بر سرش چه می آید ، و واقعا ارزش ندارد که برای یک اسکیل باند استودیو ای را خرید که آی‌پی هایش در گروی دیگر شرکت هاست
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari