متاورس استفاده‌ای برای مشتریان ما ندارد
نینتندو به طور رسمی اعلام کرد که به این زودی‌ها برنامه‌ای برای حضور در متاورس ندارد و آن را دنبال نمی‌کند.
«شونتارو فوروکاوا» رئیس نینتندو در جلسه پرسش و پاسخ اخیر این شرکت در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره دو روند اجتناب ناپذیر فناوری این روزها یعنی متاورس و NFT توضیح داد:
متاورس توجه بسیاری از شرکت‌ها را در سراسر جهان به خود جلب کرده است و پتانسیل بالایی دارد.
با وجود تحسین آشکار او از این مفهوم، فوروکاوا در ادامه توضیح داد که این شرکت هم اکنون نمی‌تواند استفاده مناسبی برای نینتندو در آن ببیند:
در این برهه زمانی، هیچ راهی وجود ندارد که متاورس بتواند به مصرف‌کنندگان ما خدماتی را ارائه کند. به عنوان شرکتی که خدمات سرگرمی را ارائه می‌کند، تاکید اصلی ما بر ارائه راه‌هایی تازه و سرگرم‌کننده به مصرف‌کنندگان است.
بنابراین، اکنون به نظر می‌رسد که این شرکت قصد ندارد تا مانند بسیاری از شرکت‌های دیگر سوار قطار متاورس شود، مگر اینکه روشی واقعا مبتکرانه و سرگرم‌کننده برای انجام این کار داشته باشد:
اگر بتوانیم راهی برای ارائه «رویکرد نینتندو» از طریق متاورس پیدا کنیم که بسیاری از مردم به راحتی آن را درک کنند، ممکن است چیزی را در نظر بگیریم، اما فکر نمی‌کنم در حال حاضر چنین چیزی باشد.
اگر اخبار اخیر را دنبال کرده باشید، احتمالا بدانید که بسیاری از شرکت‌ها برنامه‌های خود را برای متاورس اعلام کرده‌اند. در مرکز آن‌ها فیسبوک قرار داشته که به طور کل نام شرکت خود را به متا تغییر داد. هنوز برای متاورس تعریف مشخص و دقیقی وجود ندارد، اما شامل یک دنیای مجازی پایدار می‌شود که کاربران با استفاده از آواتارهای مجازی می‌توانند در آن حضور داشته باشند، با دیگران تعامل کنند و حتی تا جایی این فناوری پیش خواهد رفت که خریدهای خود را در آن انجام دهند.
هم اکنون برندهای بزرگی از جمله نایکی (Nike)، آدیداس و حتی سامسونگ از برنامه‌های خود برای ایجاد فروشگاه دیجیتال در این فضا رونمایی کرده‌اند.
چالش ماینکرفت #۲ – پارتی‌گیم‌های ماینکرفت عالین!
تماشای ویدیو از یوتوب ویجیاتو
نان پدر ، شیر مادر حلالت
به زودی نینتندو هم ورود میکنه به این زمینه متاورس قراره خیلی بزرگ باشه
به نظرم نینتندو باید مثل قدیم دوباره شروع کنه به ساخت کنسول خانگی مطئنن دوباره موفق میشه
آفرین نینتندو
حالا برو کنسول بساز
بوس به کله ی نینتندو:)
سرگرمی یک بار مصرف
بازسازی قجری سریال شهرزاد

source

توسط funkhabari