فیلم‌برداری «به زودی» شروع می‌شود
اوون ویلسون در ویدئوی پرسش و پاسخ با Wired، تایید کرد که برای فصل دوم سریال لوکی (Loki) بازخواهد گشت و بار دیگر در نقش مامور موبیوس بازی خواهد کرد.
طی یک مصاحبه با Wired که در آن سلبریتی‌ها به بیشترین سوالات پرسیده شده اینترنت در مورد خود پاسخ می‌دهد، در دقایق ابتدایی ویدئو ویلسون این سوال را بر کارت رو به دوربین نشان داد: «آیا اوون ویلسون به لوکی برمی‌گردد؟» ویلسون در ابتدا مردد بود که پاسخ دهد اما در نهایت گفت:
بله، او به لوکی بازمی‌گردد… ما به زودی فیلمبرداری [فصل دوم] را شروع می‌کنیم. اوقات بسیار خوبی را با سریال Loki سپری کردم. من واقعا از همکاری با تام هیدلستون و همه افرادی که در آن حضور داشتند، لذت بردم.
سریال لوکی در خرداد ماه امسال از دیزنی پلاس پخش شد که با استقبال طرفداران دنیای سینمایی مارول روبرو شد. پس از جریان‌های اتفاق افتاده در سال ۲۰۱۲ لوکی از Tesseract برای فرار استفاده کرد. همین موضوع جریان اصلی سریال را تشکیل می‌دهد زیرا اکنون او توسط سازمان واریانس زمان (TVA) دستگیر شده است.
پس از آن، لوکی وظیفه دارد که دروازه‌های زمانی به وجود آمده پس از فرار خود را ببندد. او این کار را با موبیوس (اوون ویلسون) انجام می‌دهد و در زمان انجام این کار با انواع دیگری شبیه به خود مانند لیدی لوکی روبرو می‌شود.
علاوه بر هیدلستون و ویلسون، بازیگران سریال نیز شامل سوفیا دی مارتینو، ریچارد ای. گرانت، گوگو امباتا-راو بودند. مایکل والدرون این سریال را نوشته بود که فیلمنامه Doctor Strange in the Multiverse of Madness نوشته که به تازگی تریلر جدید آن حین مسابقه سوپر بول منتشر شد.
چالش ماینکرفت #۲ – پارتی‌گیم‌های ماینکرفت عالین!
تماشای ویدیو از یوتوب ویجیاتو
چقدر واسه این هایپم
گوگو امباتا-راو بازیگر قاضی رنسلیر گفته فصل دوم قراره عمیق تر و تاریک تر باشه
عم.ه ویلی🗿
سرگرمی یک بار مصرف
بازسازی قجری سریال شهرزاد

source

توسط funkhabari