به دلیل مشکلات پیش آمده حول بخش خلاقانه داستان
بر اساس گزارش‌ها ساخت سریال لایو اکشن Beauty & The Beast در دیزنی پلاس، در حال حاضر متوقف شده که به دلایل خلاقانه این تصمیم گرفته شده است. فیلمبرداری این سریال قرار بود تابستان سال آینده در بریتانیا آغاز شود. لوک ایوانز و جاش گاد که قرار بود در این سریال ایفای نقش کنند نیز به این خبر واکنش نشان دادند.
Deadline گزارش داد طبق منابع، تصمیم ادامه ندادن سریال Beauty & The Beast به دلایل خلاقانه صورت گرفته، زیرا فیلمنامه‌ و موسیقی اصلی در جهتی که انتظار می‌رفت کنار هم قرار نمی‌گرفتند یا از برنامه عقب مانده بودند. با وجود نابسامان بودن برخی از عناصر خلاقانه و تعویق پیشین فیلمبرداری از اوایل بهار به تابستان، تصمیم گرفته شد که پروژه به حالت تعلیق درآید. به گفته منابع، تعویق فیلمبرداری به پاییز به دلیل در دسترس نبودن بازیگران و عوامل و نگرانی‌های آب و هوایی، ممکن نبود.
لوک ایوانز در نقش «گاستون» و جاش گاد در نقش «لی‌فو» قرار بود بار دیگر شخصیت‌های خود از فیلم ساخت ۲۰۱۷ که بیش از ۱.۲ میلیارد دلار در باکس آفیس فروش داشت را بازی کنند. این سریال به‌ عنوان یک پیش درآمد داستانی، قبل از عاشق شدن هیولا و بِل اتفاق می‌افتد و حول گاستون، لی‌فو و خواهر ناتنی لی‌فو، تیلی (برایانا میدلتون) می‌گذشت که به ماجراجویی عاشقانه، کمدی و جذاب می‌رفتند.
گاد در توییتر به این خبر واکنش نشان داد و گفت:
متاسفانه، واقعیت دارد. ما سعی کردیم همه چیز را به نتیجه برسانیم، اما در حال حاضر… قسمت نبود. این کاراکترها و این داستان ادامه خواهند یافت، اما گاهی اوقات بهترین نیت آدم با واقعیت برخورد می‌کند. هیچ کاری نمی‌توان کرد.
ایوانز نیز گفت: «ما شوکه و غمگین شدیم. فعلا خداحافظ گاستون و لی‌فو.»
بر اساس این گزارش، دیزنی از ساخت این سریال به طور کلی دست نمی‌کشد، بلکه این شرکت همچنان قصد دارد در آینده Beauty & The Beast را تولید و منتشر کند، اما در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه آیا عوامل و بازیگران موجود در آینده نیز باقی خواهند ماند یا خیر، وجود ندارد.
در حالی که سریال Beauty & The Beast ممکن است در حال حاضر در دیزنی پلاس ساخته نشود، محتوای جدید بیشتری از جمله سریال Obi-Wan در خرداد ماه به سرویس استریم خواهند آمد.
چالش ماینکرفت #۲ – پارتی‌گیم‌های ماینکرفت عالین!
تماشای ویدیو از یوتوب ویجیاتو
دیگه هر لایو اکشنی کنسل میشه خوشحال میشم.🗿
سوال: هالیوود ببیشتر شیردوشی می کنه یا شرکت های صنعت گیم؟ با ذکر دلیل لطفا.
عکس پست رو دیدم یه لحظه خشکم زد فکر کردم محسنه 😐
جهانی با حضور کاراکترهای شناخته‌ شده

source

توسط funkhabari