instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
سرویس آنلاین هولو سریال سیتکام How I Met Your Father را برای فصل دوم تمدید کرده است.
فصل اول سریال آشنایی با پدر (How I Met Your Father) از سرویس آنلاین هولو در حال پخش است. به تازگی، این سرویس آنلاین اعلام کرده که این سریال را برای فصل دوم تمدید کرده است. فصل دوم سریال «آشنایی با پدر» شامل 20 قسمت خواهد بود. همانطور که از نام آن پیدا است، این سریال، نسخه فرعی سریال آشنایی با مادر (How I Met Your Mother) محسوب می‌شود.
داستان سریال «آشنایی با پدر» را آیزاک اپتاکر (Isaac Aptaker) و الیزابت برگر (Elizabeth Berger) قلم زده‌اند. در آینده‌ای نه چندان دور، سوفی با بازی کیم کاترال (Kim Cattrall) به پسرش در مورد نحوه آشنایی‌اش با پدرش را توضیح می‌دهد؛ داستانی که ما را به سال 2021 میلادی می‌آورد.
در این زمان، سوفی با بازی هیلاری داف (Hilary Duff) و دوستانش شامل جسی با بازی کریس لول (Chris Lowell)، ولنتینا با بازی فرانسیا رایسا (Francia Raisa)، چارلی با بازی تام اینسلی (Tom Ainsley)، الن با بازی تین ترن (Tien Tran) و سید با بازی سورج شارما (Suraj Sharma)، سعی دارند تا زندگی خود را بگذرانند.
مدیر آثار اوریجینال سرویس آنلاین هولو در مورد تمدید این سریال اظهار داشته است:
دیدگاه خالقان سریال آشنایی با پدر، مورد استقبال بینندگان قرار گرفته است و طرفداران هر هفته منتظر دیدن قسمت‌های جدید این سریال هستند. زندگی این کاراکترهای جالب توجه توسط بازیگرانی بااستعداد به نمایش گذاشته شده است. ما بسیار هیجان‌زده هستیم تا زندگی این کاراکترها را در فصل دوم نیز به تصویر بکشیم.
در حال حاضر، پخش فصل اول سریال «آشنایی با پدر» در جریان است و هنوز تاریخی برای پخش فصل دوم آن اعلام نشده است.
منبع: ددلاین
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari