instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
بازی ترسناک و چند نفره‌ی Texas Chainsaw Massacre با قرار دادن سه قاتل در برابر چهار بازمانده (4vs3) سنت دیرینه‌ی خود را زیر پا می‌گذارد.
در مراسم The Game Awards سال گذشته‌ی میلادی بود که بازی Texas Chainsaw Massacre به نمایش درآمد. این دومین باری بود که یک بازی جدید با الهام از سری عناوین Friday the 13th معرفی می‌شد. در آن زمان، طرفداران این بازی تصور می‌کردند که اثر جدید همانند نسخه‌ی قبلی خود خواهد بود. اما استودیوی آمریکایی گان اینتراکتیو (Gun Interactive)، توسعه دهنده‌ی این بازی که به فرمول برنده‌ای هم در ژانر عناوین ترسناک دست پیدا کرده، طی چرخشی ناباورانه تصمیم به تغییر این فرمول گرفت. این استودیو اعلام کرد که در این بازی شاهد حضور 3 قاتل در برابر 4 بازمانده خواهیم بود.
در پست منتشر شده از آقای وس کلتنر (Wes Keltner)، مدیر عامل شرکت بازی‌سازی Gun Interactive، ایشان ادعا می‌کند که دور شدن از سبک‌ و سیاق عناوین پیشین این شرکت به منظور هر چه بهتر کردن بازی‌های در دست توسعه‌ی این استودیو انجام شد و این تغییرات را منعکس کننده‌ی مسیر پیش روی استودیوی Gun Interactive بیان کرد.
ما هرگز نمی خواهیم یک بازی را دو بار بسازیم. شما در کاری که انجام آن را برعهده دارید یا نوآوری می‌کنید و یا تقلید، من در جایگاهی قرار ندارم که به شما بگویم کدام روش [برای مخاطب] بهتر است. اما همه‌ی ما در Gun ترجیح میدهیم که نوآوری را در مسیر توسعه‌ی خود قرار دهیم و سبکی را به جلو حرکت دهیم.
آقای کلتنر ادامه می دهد:
ما چگونه این کار را انجام می دهیم؟ خب، اگر بخواهم صادق باشم زمانی که نوبت به طراحی Texas Chainsaw Massacre رسید، همه‌ی اعضای استودیو پیشنهادی را برای هر چه بهتر کردن عنوان یاد شده مطرح کردند و بهترین پیشنهاد انتخاب شد؛ ما عنوانی به صورت  3vs4 توسعه خواهیم داد. می دانستیم که [ساخت] چنین عنوانی متفاوت است، بنابراین همه‌ی مکانیزم‌ها و ویژگی‌های بازی را حول این بازاندیشی اساسی تغییر دادیم. علاوه بر این، زمانی که به فیلم این عنوان نگاه می‌کنیم، متوجه خواهیم شد که با یک خانواده‌ی کامل سر و کار داریم، نه فقط صورت چرمی (Leatherface). بنابراین، طبیعی بود که سه قاتل در تعقیب قربانیان باشند.
با این که اطلاعات زیادی از این بازی منتشر نشده، اما بر اساس شواهد و گفته‌ها، این عنوان برای بازیکن همانند یک کابوس خواهد بود. این واقعیت که آقای کلتنر و همکارانش با ساخت چنین عناوینی آشنایی کامل دارند، ما را امیدوار به موفقیت این اثر می‌کند.
آقای کلتنر در پاسخ به امکان متعادل نبودن بازی در این چنین شرایطی ادامه می‌دهد:
ما تلاش کردیم با ایجاد سایه‌ها و مناطق تاریک در محیط، ساخت مکان‌هایی سرپناه مانند برای پنهان شدن و راهروهایی تنگ و باریک [قیف مانند] که بازیکنان می‌توانند به سرعت از آن‌ها عبور کنند تا به مخفیگاه بعدی برسند، بازی را متعادل کنیم تمام تلاش ما لذت بردن مخاطبان از این عنوان است، پس تمام جوانب کار را در نظر گرفته‌ایم.
با توجه به اینکه در اواخر همین هفته یک فیلم سینمایی جدید و تأثیرگذار با همین عنوان در نتفلیکس (Netflix) منتشر می‌شود، به نظر می رسد که این  فرنچایز در بهترین حالت خود قرار دارد. بازی Texas Chainsaw Massacre هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد.
 شما در ادامه میتوانید تریلر منتشر شده از این عنوان را تماشا کنید:
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
چه ایده ای داره😍
هایپم براش
هایپ تا ستون فقرات🤩
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari