instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
با وجود این که کمتر از دو ماه به اکران Sonic the Hedgehog 2 مانده، ساخت فیلم سوم توسط Paramount تایید شد.
سری فیلم‌های Sonic the Hedgehog براساس فرنچایز بازی‌های ویدئویی به همین نام بوده که توسط کمپانی Sega ساخته و منتشر می‌شود. در سال 2020 شاهد اولین فیلم این مجموعه بودیم که با فروش فراتر از 300 میلیون دلار، به موفقیت بزرگی دست پیدا کرد و کمتر از چند ماه پس از اکران، ساخت دنباله آن تایید شد. حال نیز برایان رابینز (Brian Robbins)، رئیس کمپانی Paramount Pictures به طور رسمی اعلام کرده که Sonic the Hedgehog 3 در حال ساخت است.
در این مجموعه، بن شوارتز (Ben Schwartz) صداپیشگی شخصیت سونیک را بر عهده دارد. جیم کری (Jim Carrey) و جیمز مارسدن (James Marsden) دیگر بازیگران این فیلم را تشکیل می‌دهند. همچنین در دنباله این مجموعه محبوب، شاهد حضور کالین اوشاگنسی (Colleen O’Shaughnessey) و ادریس آلبا (Idris Elba) خواهیم بود.
با وجود این که هنوز دومین فیلم این مجموعه اکران نشده است، اما واضح است که سازندگان نسبت به آینده این مجموعه همانند طرفداران، هیجان‌زده هستند. هاروکی ساتومی (Haruki Satomi) رئیس کمپانی سگا، درباره فیلم سوم این مجموعه اذعان دارد که:
بسیار خوشحال هستیم که سومین فیلم سینمایی سونیک و اولین سریال فرعی از این مجموعه توسط Paramount در دست ساخت قرار دارد. ما همکاری خوبی با این کمپانی داریم و مفتخر هستیم که اعلام کنیم در حال گسترش دنیای Sonic the Hedgehog در تمامی زمینه‌ها هستیم. این فرنچایز برای بیش از 30 سال است که توسط طرفداران حمایت می‌شود و سال 2022 برای آن‌ها از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود، زیرا شاهد عرضه بازی Sonic Frontiers و اکران Sonic the Hedgehog 2 خواهیم بود.
مشتاقیم تا لحظاتی به یاد ماندنی را برای طرفداران این فرنچایز، در آینده پیش رو رقم بزنیم.
نیل اچ. موریتز (Neal H. Moritz) تهیه کننده فیلم‌های سینمایی این مجموعه، اعلام کرده است که:
دنیای Sonic the Hedgehog سال‌هاست که طرفداران زیادی را به خود جذب کرده و این که می‌توانیم این فرنچایز را در سینما و خانه مردم گسترش دهیم، باعث هیجان‌زدگی ما می‌شود. افتخار می‌کنم که جزو افرادی هستم که می‌توانم سونیک را برای طرفداران قدیمی و جدید این فرنچایز، زنده نگه دارم.
فیلم Sonic the Hedgehog 2 در تاریخ 19 فروردین 1401 در سینما اکران خواهد شد.
منبع: کولایدر
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
خبر خوبی و انیدوارم سریال فرعی هم اطلاعاتی ازش بدن
سلام
نسخه اول که بهترین فیلم اقتباسی تا به امروز از بازی ها بود
دو ببینیم چیکار میکنه
تو نسخه ۳ شدو میاد😎
با اینکه برای من (عشق سونیک) خبر خوبیه، اما بوی خوبی از نسخه های جدید استشمام نمیکنم و به نظرم هرچی بره جلوتر، افت کیفیت وحشتناک پیدا میکنه.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari