تمدید سریال پیش از آغاز پخش فصل اول!
فصل اول سریال Halo قرار است در تاریخ ۲۴ مارس (۴ فروردین ۱۴۰۱) پخش شود. اکنون پیش از آغاز فصل اول، سریال برای فصل دوم نیز تمدید شده است.
پارامونت و 343 Industries ضمن اعلام این خبر در وب‌سایت‌های خود، فاش کردند که فصل دوم سریال Halo نیز دقیقا مانند فصل اول آن به طور انحصاری از پارامون پلاس پخش خواهد شد. در این سریال «پابلو شرایبر» بازیگر سریال Orange is New Black در نقش مستر چیف، «ناتاشا مک‌الهون» در نقش دکتر هالزی، «جن تیلور» در نقش کورتانا و «چارلی مورفی» در نقش مکی حضور پیدا خواهند کرد.
«دیوید وینر» تهیه‌کننده و نویسنده‌ای که بیشتر به دلیل سریال‌هایی مانند Fear the Walking Dead، Flesh and Bone و Flesh and Bone شناخته می‌شود، به عنوان تهیه کننده اجرایی و شورانر به فصل دوم سریال اضافه شده است.
«دیوید نوینز» مدیر ارشد محتوای پارامونت پلاس گفت:
Halo ما را به دنیای خیره‌کننده‌ای وارد می‌کند که معتقدیم با جلوه‌های بصری هیجان‌انگیزش و داستان‌سرایی جسورانه و شخصیت محور آن، مخاطبان را جذب خود می‌کند. تایید فصل دوم نشان دهنده اعتمادی است که ما به قدرت این سریال حماسی برای جذب بینندگان داریم. Halo یک همکاری عالی با Amblin و 343 Industries بوده است و همه ما از فرصتی که برای ادامه آن به دست آمده سپاسگذاریم.
چند هفته قبل تریلر جدیدی از سریال Halo پخش شده بود که تاریخ پخش سریال را نیز به طور رسمی اعلام می‌کرد. با وجود این تریلر متوجه شدیم که هفته اول سال ۱۴۰۱ با این سریال آغاز خواهد شد.
ویجی‌لاگ پلاس: تایید ساخت کال آو دیوتی بعدی و نسخه جدید اسسینز کرید
تماشا از کانال یوتیوب ویجیاتو
امیدوارم مثل اقتباس های قبلی با فاجعه رو به رو نشیم
بچه ها هیلو ۳ برای پی سی هست(مستر چیف کالکشن رو نمیگم خود نسخه ۳ قدیمی رو میخوام)
توی بازیش یکی از بهترین صحنه ها وقتی بود که پالمر به مستر چیف گفت فکر کردم بلند تری
بعد تو هیلو ۴ با قد دو برابر اون اومد xD
جاستیس لیگی از زمین ۱۱
جهانی با حضور کاراکترهای شناخته‌ شده

source

توسط funkhabari