ماجراهای صلح طلب هنوز تمام نشده
فصل اول سریال Peacemaker (صلح طلب) به پایان خود نزدیک است و اکنون خبر رسیده که HBO این سریال را برای فصل دوم تمدید کرده و می‌توانیم شاهد ادامه ماجراجویی‌های جان سینا در نقش صلح‌ طلب باشیم.
جیمز گان که کارگردانی فیلم‌هایی مانند The Suicide Squad و Guardians Of The Galaxy را برعهده داشته، سریال صلح طلب را به طرفداران دنیای دی‌سی معرفی کرد و فیلمنامه تمام قسمت‌‌های فصل اول را نوشت. وی چندی پیش هم اعلام کرده بود که برنامه‌هایی برای ساخت فصل دوم Peacemaker و اسپین‌آف دیگری از جوخه انتحاری دارد.
حال با این خبر مطمئن می‌شویم که جیمز گان برای فصل دوم نیز قرارداد امضا کرده و به عنوان نویسنده و کارگردان تمام اپیزودهای فصل ۲ همکاری خواهد کرد. اکنون و در زمان نوشتن این مطلب، مشخص نیست که فصل جدید شامل چند قسمت خواهد بود، اما فصل اول از ۸ اپیزود تشکیل شده است. جیمز گان درباره این سریال گفت:
ساخت سریال صلح‌ طلب چه از نظر حرفه‌ای یا دیگر جنبه‌ها، یکی از تجربه‌های مهم و برجسته زندگی من بود و کار با جان سینا و تیم خلاق و باورنکردنی ما و همچنین شرکای ما در HBO Max بسیار لذت‌بخش بود. چیزی که هم برای ما و هم مخاطبان، دوست‌داشتنی بوده، خود به خود برای من نیز به یک تجربه فوق‌العاده تبدیل شد. نمی‌توانم منتظر بمانم تا طرفداران ببینند تیم صلح طلب در فصل دوم به کجا می‌رسد.
جان سینا، بازیگر شخصیت صلح طلب نیز درباره تجربه خود از این سریال گفت:
من از بازخوردهایی که نسبت به این سریال و بازی در این نقش گرفتم، بسیار مفتخرم و از جیمز گان، پیتر سفرن، HBO Max، تیم پشت صحنه و تمام هم‌بازی‌هایم که خستگی‌ناپذیر برای ساخت این سریال فراموش‌نشدنی تلاش کردند، بسیار سپاسگزارم.
در اخبار مرتبط خواندیم که سریال Peacemaker با توجه به امتیازی که از منتقدان دریافت کرد، از تمام فیلم‌های DCEU بهتر بوده است و جیمز گان پس از Peacemaker پروژه‌های بیشتری برای دی‌سی می‌سازد.
کدوم SSD رو برای کدوم لپ تاپ بخریم؟
تماشای ویدیو از یوتوب ویجیاتو
من دیدم پیشنهاد میکنم به شمام
یه اثر سینمایی/تلوزیونی دیسی دقیقا باید همچین چیزی باشه
فان(نه در حدی که بشه گفت کمدی)کمی احمقانه و احساسی که به موقع جدی هم باشه و پر از غافل گیری
من که خیلی دوست داشتم حتما پیشنهاد میشه
اگه از موسیقی راک بدتون نمیاد که ترک های خیلی خوبی توش هست مخصوصا Kissin Dynamite – Six feet under که ارزش حداقل چند بار گوش دادن رو داره
فصله اول تا اینجا خوب بوده
کاش فصل دومش هم خوب باشه
نگاهی به تار و پود سینمایی سفر در زمان
ساخته‌هایی در حال توسعه برای سرویس HBO Max

source

توسط funkhabari