در حالی که تنها ده روز با عرضه بازی Elden Ring فاصله داریم، استودیوی فرام سافتور بالاخره سیستم مورد نیاز برای اجرای این عنوان را مشخص کرده است. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.
کی آرت بازی Elden Ring
پس از مشخص شدن اطلاعات مربوط به سیستم مورد نیاز عنوان جدید استودیوی From Software و حذف شدن آن از روی استیم، حالا سازندگان به‌طور رسمی سیستم مورد نیاز و همچنین سیستم پیشنهادی بازی را برای کاربران رایانه‌های شخصی مشخص کرده‌اند. این‌طور که به‌نظر می‌رسد، مشخصاتی که بر روی استیم قرار گرفته بود، نهایی است و کاربران PC واقعا برای اجرای بازی به 12 گیگابایت حافظه رم نیاز دارند.
حداقل سیستم مورد نیاز:
سیستم پیشنهادی:
همچنین فرام سافتور اعلام کرده که این مشخصات، مربوط به روز عرضه بازی بوده و ممکن است در آینده بروزرسانی شود. اما در هر صورت، برای اجرای این عنوان نسبت به دو ساخته قبلی فرام سافتور یعنی Sekiro: Shadows Die Twice و Dark Souls 3، به سیستم قوی‌تری نیاز خواهید داشت.
بازی Elden Ring در تاریخ 25 فوریه سال 2022 (6 اسفند 1400) برای PC، پلی استیش 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس|اس عرضه خواهد شد.
حالا دیگه میازاکی برای ما حداقل Nvidia GeForce 1060 پیشنهاد میده جمع باو با اون گرافیک نسل هفتمی بازیت حالا این اوکی ولی چرا مقدار ram اینقدر بالاست حاجی 12 گیگ برای حدقل بعد 16 برای پیشنهاد شده … اخه این درسته خاله
سیستم بالایی میخواد مخصوصا ۱۲ گیگ رم
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط funkhabari