فیلم اسپین آف جدید نیز سال بعد اکران می‌شود
خبرهای خوبی برای طرفداران فیلم‌های A Quiet Place در راه است. علاوه بر آن که قرار است فیلم اسپین آف آن در سال آینده به سینماها بیاید، اخبار جدید حاکی از آن است که باید منتظر فیلم A Quiet Place 3 نیز باشیم.
پارامونت پلاس با به اشتراک گذاشتن پستی در صفحه توییتر خود تایید کرد که فیلم A Quiet Place 3 قرار است در سال ۲۰۲۵ اکران شود. تاکنون تنها عنوان فیلم و سال انتشار آن مشخص شده و جزییات خاص دیگری مانند تیم بازیگران و داستان آن در دست نیست و هنوز نمی‌دانیم که آیا جان کرازینسکی برای قسمت سوم به عنوان کارگردان برمی‌گردد یا خیر.
با این اوصاف می‌توان از فیلم اسپین آف آن که سال ۲۰۲۳ به کارگردانی مایکل سارنوسکی (سازنده Pig) به سینماها می‌آید، اطلاعات و سرنخ‌هایی به دست آورد. پیش از این قرار بود جف نیکولز (Mud، Midnight Special) که به عنوان نویسنده انتخاب شده بود، کارگردانی آن را برعهده داشته باشد که این اتفاق نیفتاد. اکنون صحبتی در مورد اینکه آیا نیکولز هنوز هم در حال نگارش فیلمنامه است یا خیر وجود ندارد.
بر اساس گزارش‌های قبلی این فرانچایز در حال توسعه یک بازی ویدیویی است و هنوز تاریخ انتشار آن به طور دقیق مشخص نشده است. بازی A Quiet Place که در سبک بقا خواهد بود، یکی از داستان‌های ناگفته دنیای فیلم را روایت می‌کند. با این وجود به جای دنبال کردن وقایع فیلم، احتمالا با یک داستان اصلی جدید مواجه خواهیم بود.
ویجی‌لاگ پلاس: تایید ساخت کال آو دیوتی بعدی و نسخه جدید اسسینز کرید
تماشا از کانال یوتیوب ویجیاتو
اوووو
کی مرده کی زنده
من نسخه یک و‌ دو رو خیلی خوشم اومد با اینکه علاقه ای به فیلم ترسناک ندارم
تا اون موقع کی مرده کی زنده آخه.
جاستیس لیگی از زمین ۱۱
جهانی با حضور کاراکترهای شناخته‌ شده

source

توسط funkhabari