جهانی با حضور کاراکترهای شناخته‌ شده
غول‌های صنعت ژاپن در حال متحد شدن برای خلق یک جهان سینمایی جدید بر اساس ویژگی‌های نمادین هستند. استودیوهای مطرح ژاپنی نظیر توهو، توئی، Khara و Tsuburaya Productions از راه‌اندازی جهان جدیدی با حضور نمایندگانی از فرانچایزهای محبوب گودزیلا، اونگلیون، Ultraman و Kamen Rider خبر داده‌اند.
توهو همان استودیویی است که فرانچایز گودزیلا را راه‌اندازی کرد، توئی و Tsuburaya Productions نیز به ترتیب استودیوهای ساخت فرانچایزهای Kamen Rider و Ultraman هستند و Khara هم توسط خالق نئون جنسیس اونگلیون، یعنی هیدئاکی آنو تاسیس شد. توهو فیلم Shin Godzilla را به کارگردانی آنو در سال ۲۰۱۶ منتشر کرد و وی همچنین کارگردانی فیلم‌های Shin Ultraman و Shin Kamen Rider را بر عهده دارد که به نظر می‌رسد از لحاظ سبکی شبیه به ریبوت هستند.
انیمه Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time نیز سال گذشته سرانجام اکران شد و اکنون در کنار سایر فیلم‌های «شین» در وبسایت‌ جدید Shin Japan Heroes Universe website قرار گرفته است. بنابراین، در حالی که هنوز هیچ پروژه جدیدی اعلام نشده است، ایده کراس‌اوور بین این شخصیت‌ها با موضوع ایده «شین» که در ژاپنی به معنای «جدید» است، می‌تواند جالب توجه باشد. با این حال، اضافه شدن Evangelion به این ترکیب زمینه را برای برخی نبردهای سینمایی بی سابقه فراهم می‌کند.
پیش از این هم در اخبار مرتبط خواندیم که سریال Godzilla توسط اپل تی‌وی ساخته می‌شود و لجندری به‌خاطر موفقیت‌های حاصل از فیلم گودزیلا در برابر کونگ حال با اعتماد به نفس و انگیزه زیادی تصمیم به توسعه این فرانچایز در قالب سریال گرفته است.
ویجی‌لاگ پلاس: تایید ساخت کال آو دیوتی بعدی و نسخه جدید اسسینز کرید
تماشا از کانال یوتیوب ویجیاتو
ژاپن از هر لحاظ که حساب کنید یکی از بهترینای دنیا حساب میشه حالا تو هر موضوعی به غیر از سینما که شدیدا فیلمای بی کیفیتی درست میکنن(به غیر تعداد خیلی محدودی)
حالا بیان یه کراس اور به این سنگینی رو انجام بدن!!!!چه شود
(سینمای کلاسیک ژاپن رو نگفتم)
سم. فقط می تونم در وصف این خبر بگم سم. هیع. چقدر سمه. به جز سم چی میشه در وصف حماسه های پول گفت؟
همه تو کار ساخت یه جهان افتادن 😐
دستتون درد نکنه محتوا های خیلی عالی میزارید خسته نباشید
جاستیس لیگی از زمین ۱۱
جهانی با حضور کاراکترهای شناخته‌ شده

source

توسط funkhabari