آماری خیره کننده
بازی Roblox یکی از محبوب‌ترین‌ها در جهان است و شرکت سازنده آن اکنون داده‌های جدیدی را به اشتراک گذاشته که نشان دهنده عظمت بازی هستند.
Roblox Corp آخرین گزارش درآمد خود را منتشر کرد و به نظر می‌رسد این شرکت با تمام توان خود در حال پیشرفت است. به گفته «دیوید بازوکی» مدیرعامل شرکت، Roblox در ژانویه ۲۰۲۲ تقریبا ۵۵ میلیون کاربر فعال روزانه داشته است. او همچنین در ادامه بیان کرد که این سطح از اشتیاق به بازی نشان می‌دهد که Roblox به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی مردم تبدیل شده است.
سایر بازی‌ها و شرکت‌ها تعداد کاربران فعال روزانه خود را به اشتراک نمی‌گذارند، بنابراین مقایسه آن با سایر عناوین امکان پذیر نیست، اما انتظار می‌رود Roblox یکی از بزرگترین‌ها در بین صنعت بازی باشد. به عنوان مثال اکتیویژن بلیزارد اخیرا گزارش داده بود که در تمام بازی‌های خود ۳۷۱ میلیون کاربر فعال ماهانه دارد.
بازوکی گفت:
برای سال ۲۰۲۲ قصد داریم به توسعه فناوری خود ادامه دهیم تا روش‌های عمیق‌تری از ارتباط، غوطه ور شدن و بیان را در پلتفرم خود ایجاد کنیم.
Roblox همچنین در تمام سال مالی گذشته به طور متوسط ۴۵.۵ میلیون کاربر فعال روزانه داشته که این میزان نسبت به سال گذشته ۴۰ درصد افزایش داشته است. تعداد ساعات صرف شده برای بازی نیز ۴۱.۴ میلیارد بوده که نسبت به سال گذشته ۳۵ درصد افزایش پیدا کرده است.
همچنین مردم پول زیادی در Roblox خرج می‌کنند، زیرا در گزارش این شرکت آمده است که میانگین رزرو روزانه برای هر کاربر فعال در سال ۵۹.۸۵ دلار بوده است. کل درآمد سال مالی آن‌ها نیز ۱.۹ میلیارد دلار بوده که این رفم نسبت به سال قبل رشد ۱۰۸ درصدی را تجربه کرده است.
رقم قابل توجه دیگر گزارش Roblox در سال مال گذشته، مقدار پول پرداختی این شرکت به توسعه‌دهندگان پلتفرم خود بوده که مبلغ قابل توجه ۵۳۸.۳۲۱ میلیون دلار برای آن اعلام شده است.
اگر با این بازی آشنایی ندارید، می‌توانید مطلب «معرفی بازی موبایلی Roblox؛ خلاقیتتان در بازی‌سازی را به چالش بکشید!» را مطالعه کنید.
کدوم SSD رو برای کدوم لپ تاپ بخریم؟
تماشای ویدیو از یوتوب ویجیاتو
بازی چرتیه
والا من نمی تونم با این گیم ارتباط برقرار کنم چندبار نصبش کردم چند ساعت پلی دادم اما همیشه اخرش حذف‌ میکنم
مردم رد دادن🙄🙄🙄
خیلی آمار بزرگی هست تجربه اش واجب شد
دیوید بازوکی بزرگترین دلیلیه که به خاطرش روبلاکس داره رو به نابودی میره….
نگاهی به تار و پود سینمایی سفر در زمان
ساخته‌هایی در حال توسعه برای سرویس HBO Max

source

توسط funkhabari