instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
کمپانی نتفلیکس علاوه بر اعلام تاریخ پخش، چندین پوستر برای فصل چهارم سریال Stranger Things منتشر کرده است.
پوسترهای منتشر شده برای فصل چهارم سریال چیزهای عجیب (Stranger Things)، برخی مکان‌های اصلی را به تصویر می‌کشند. در زیر می‌توانید این پوسترها را مشاهده کنید. کمپانی نتفلیکس علاوه بر انتشار این پوسترها، اعلام کرده که فصل چهارم در دو بخش پخش خواهد شد.
از جمله بازیگرانی که در فصل چهارم سریال «چیزهای عجیب» حضور دارند، می‌توان وینونا رایدر (Winona Ryder)، دیوید هاربر (David Harbour)، فین ولفهارد (Finn Wolfhard)، میلی بابی براون (Millie Bobby Brown)، گیتن ماتارازو (Gaten Matarazzo)، کیلیب مک‌لافلین (Caleb McLaughlin)، نوآ اشنپ (Noah Schnapp)، سدی سینک (Sadie Sink) و… را نام برد.
طرفداران انتظار بسیار زیادی برای فصل چهارم سریال «چیزهای عجیب» دارند؛ اتفاقات این فصل از سریال حدود سه سال پس از اتفاقات پایان فصل قبلی رخ خواهد داد. فصل چهارم، اتفاقات را در بهار سال 1986 میلادی به تصویر خواهد کشید.
کمپانی نتفلیکس به تازگی چندین پوستر برای فصل چهارم سریال منتشر کرده است که مکان‌های مختلفی از فصل جدید این سریال را به تصویر کشیده‌اند. در هر کدام از این پوسترها، چندین کاراکتر نشان داده شده‌ است که پشت به تصویر و در حال دور شدن هستند. روی هر پوستر، عبارت «هر پایانی یک شروع دارد» نوشته شده است.
این پنج پوستر منتشر شده برای فصل چهارم سریال، مربوط به پنج قسمت ابتدایی هستند. این پوسترها، مکان‌های مختلفی را نشان می‌دهند که شامل زندان روسی، راهروی خراب شده آزمایشگاه و خانه کریل است. پوستر دیگر نیز مکانی در کالیفرنیا را به تصویر می‌کشد که در تریلرهای منتشر شده برای فصل چهارم سریال نیز به آن اشاره شده بود.
با اینکه در تیزرهای قبلی منتشر شده برای سریال، از خانه کریل به عنوان مکان اصلی سریال یاد شده بود؛ اما با توجه به این پوسترها، باید گفت که خانه کریل تنها یکی از مکان‌هایی است که در این فصل از سریال «چیزهای عجیب» به نمایش در خواهد آمد.
کمپانی نتفلیکس همچنین اعلام کرده است که فصل چهارم سریال «چیزهای عجیب» در دو بخش عرضه خواهد شد. بخش اول فصل چهارم در تاریخ 27 مه سال 2022 میلادی (جمعه 6 خرداد 1401) روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه می‌شود. نیمه دوم نیز حدود پنج هفته بعد در تاریخ 1 ژوئیه سال 2022 میلادی (جمعه 10 تیر 1401) روی این سرویس پخش خواهد شد.
منبع: اسکرین رنت
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
هر کاری کردم ، با خودم لجباری هم کردم ، نتونستم با این سریال ارتباط برقرار کنم باز فصل اولش کمی بهتر بود آخر فصل دوم رهاش کردم …
اونم منو رها کرد
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari