instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
سریال First Lady، بخشی از تاریخ آمریکا را از دید قدرتمندترین زنان کاخ سفید بررسی خواهد کرد.
این تریلر که در میان بازه‌های مختلف زمانی سفر می‌کند؛ زندگی پرچالش همسران رییس‌جمهورهای آمریکا را نشان می‌دهد. آن‌ها از یک طرف مجبور هستند تا توقعات عموم مردم، به عنوان همسر شخص اول آمریکا را بر آورده کنند؛ از طرف دیگر باید افسار زندگی شخصی خود را تحت کنترل داشته باشند.
شما می‌توانید این تریلر را در اینجا تماشا کنید.
به گفته شبکه Showtime، این سریال سختی‌ها و چالش‌های همسر قدرتمندترین مردان آمریکا را کاوش خواهد کرد. آن‌ها نیز مانند تمام افراد، امیال و آرزوهایی دارند؛ ولی علی‌رغم این موضوع، رفتار آن‌ها در قضاوت مردم از رئیس‌جمهور بسیار مؤثر است.
این تریلر تلاش‌های میشل اوباما، بتی فورد و النور رزولت را برای اینکه صدایشان شنیده شوند را نشان می‌دهد. تلاش آن‌ها برای احقاق حقوق زنان و گذاشتن اثر خود در تاریخ، آن‌ها می‌خواستند چیزی بیش از صرفاً همسر یک رئیس‌جمهور باشند.
در این سریال ویولا دیویس (Viola Davis) در نقش میشل اوباما، میشل فایفر (Michelle Pfeiffer) در نقش بتی فورد، جیلین اندرسون (Gillian Anderson) در نقش النور رزولت، کیفر ساترلند (Kiefer Sutherland) در نقش فرانکلین رزولت، آرون اکهارت (Aaron Eckhart) در نقش جرالد فورد و اُ.تی فاگبنلی در نقش باراک اوباما، ایفای نقش خواهند کرد.
این سریال در تاریخ 17 آوریل 2022 (28 فروردین 1401) در شبکه Showtime منتشر خواهد شد.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari