instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
سرویس آنلاین نتفلیکس سریال Stranger Things را برای فصل پنجم تمدید کرده است که آخرین فصل آن خواهد بود.
شایعات به حقیقت تبدیل شدند و سرویس نتفلیکس قبل از پخش فصل چهارم سریال چیزهای عجیب (Stranger Things)، آن را برای فصل پنجم تمدید کرده است. این کمپانی همچنین اعلام کرده که فصل پنجم، آخرین فصل این سریال خواهد بود.
فصل چهارم سریال «چیزهای عجیب» قرار بود تا در سال 2021 میلادی روی سرویس نتفلیکس عرضه شود اما تاخیرهای ناشی از کرونا در تولید این فیلم، باعث شده تا پخش آن به سال 2022 میلادی موکول شود. به تازگی نیز چندین پوستر تماشایی برای این فصل از سریال منتشر شده است.
کمپانی نتفلیکس در خبری خوشحال‌کننده، اعلام کرده که فصل پنجم سریال «چیزهای عجیب» نیز ساخته خواهد شد. هر چند، این کمپانی در عین حال، اعلام کرده که فصل پنجم، آخرین فصل از این سریال برجسته و بزرگ خواهد بود. خالقان سریال، در نامه‌ای که در زیر مشاهده می‌کنید، خبر تمدید سریال برای فصل پنجم و اینکه آخرین فصل سریال خواهد بود را اعلام کرده‌اند. کمپانی نتفلیکس اخیرا نیز تاریخ پخش فصل چهارم را مشخص کرده است.
خالقانه سریال «چیزهای عجیب»، مت و راس دافر (Matt and Ross Duffer) هستند. خبر پایان یافتن سریال با فصل پنجم، چندان تعجب‌برانگیز نبوده است چراکه این دو برای سال‌ها است که در حال سوق دادن داستان به سمت یک پایان بزرگ هستند و بسیاری از نشانه‌ها حاکی از آن بودند که فصل پنجم سریال، پایان راه آن خواهد بود.
نکته جالب توجه در مورد این خبر، این است که بینندگان و طرفداران سریال در تابستان پیش‌رو، قسمت‌های فصل چهارم را با این دیدگاه تماشا خواهند کرد که این تنها شروعی بر پایان است. باید منتظر ماند و دید که داستان در فصل چهارم چگونه پیش خواهد رفت و خالقان سریال چگونه می‌خواهند این سریال برجسته و محبوب را به پایان برسانند.
فصل چهارم سریال در دو بخش عرضه خواهد شد. بخش اول در تاریخ ۲۷ مه سال ۲۰۲۲ میلادی (جمعه ۶ خرداد ۱۴۰۱) و بخش دوم در تاریخ ۱ ژوئیه سال ۲۰۲۲ میلادی (جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱) روی سرویس آنلاین نتفلیکس پخش خواهند شد.
منبع: اسکرین رنت
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
بیشتر کشش ندید دیگه شیر دوشیه الانشم
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari