داستان این فصل حول محور آدم‌ربایی جریان دارد
خبر خوب برای طرفداران این است که سریال فارگو (Fargo) برای فصل پنجم تایید شده و احتمالا به عنوان فصل پایانی ساخته خواهد شد. فارگو تاکنون در ۱۵ رشته نامزد دریافت جایزه شده و توانسته جایزه گلدن گلوب بهترین مینی‌سریال را از آن خود کند.
این سریال تحسین شده به کارگردانی نوآ هاولی ساخته شده و وارن لیتل‌فیلد نیز به عنوان تهیه‌کننده اجرایی همکاری کرده است. سریال فارگو که از سال ۲۰۱۴ پخش خود را آغاز نمود، بر اساس فیلمی به همین نام توسط برادران کوئن در سال ۱۹۹۶ ساخته شده است. هر فصل از این آنتولوژی تیم بازیگری و داستان متفاوتی دارد و در دوران و مکان‌های مختلفی روایت می‌شود. به عنوان مثال فصل چهارم در دهه ۵۰ میلادی در شهر کانزاس جریان داشت، جایی که جنگ میان گانگسترها و مافیا تمام شهر را پر کرده.
خبر ساخته شدن فصل پنجم سریال را اریک شرایر، رئیس FX Entertainment اعلام کرد و در بیانیه‌ای گفت:
نوآ و وارن با فصل چهارم فارگو که بسیار درخشان بود، طرفداران را خوشحال و امیدوار کرده‌اند و ما بسیار هیجان‌زده هستیم که با شرکای خود در MGM فصل جدیدی از این سریال تحسین‌شده را به مخاطبان ارائه کنیم.
قسمت پنجم که در سال ۲۰۱۹ جریان دارد، به تجارت پیچیده آدم‌ربایی و این سوال می‌پردازد که آیا همسر شما واقعا مال خودتان است یا خیر. در فصل‌های گذشته تمام بازیگران اصلی از جمله مارتین فریمن، کیرن کالکین، کریستن دانست و بیلی باب تورنتون در سریال حضور داشتند.
در حال حاضر داستان دقیق و اطلاعاتی درمورد بازیگران فصل جدید در دست نیست و تنها می‌دانیم علاوه بر هاولی و لیتل‌فیلد، جوئل و ایتن کوئن نیز به عنوان تهیه کنندگان اجرایی سریال حضور دارند.
ویجی موبایل: نکات جالب پابجی موبایل و بازی‌های داستانی موبایلی
تماشای ویدیو از یوتوب ویجیاتو
نگاهی به اقتباس جدید نتفلیکس
دستانی که به جای کمک، به خون آلوده شدند… آن هم خون یک دوست

source

توسط funkhabari