instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
اندرو گارفیلد درباره گمراه کردن مردم نسبت به Spider-Man: No Way Home توضیحاتی را ارائه کرده است.
اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) درباره حضورش در فیلم Spider-Man: No Way Home دروغ‌های زیادی گفت و به تازگی اذعان داشته که نسبت به این واکنش، احساس راحتی دارد.
مارول با No Way Home موفق شد تا 3 نسل متفاوت از شخصیت‌های مرد عنکبوتی که شامل اندرو گارفیلد، توبی مگوایر (Tobey Maguire) و تام هالند (Tom Holland) بودند را کنار یکدیگر قرار داده و اتفاقی تاریخی را رقم بزند.
علی رغم این که حضور مگوایر و گارفیلد در این فیلم فاش شده بود، اما گارفیلد در مصاحبه‌های مختلفی که حضور داشت، حضور خود را کتمان کرده و اظهار داشت که هیچ نقشی در چنین پروژه‌ای ندارد. حال پس از اکران No Way Home، انکارها و دروغ‌های گارفیلد تبدیل به یک شوخی محبوب بین طرفداران مارول و اهالی سینما شده است.
گارفیلد در مصاحبه با Vanity Fair درباره انکارهای خود و این که چرا این کار برای او آسان و لذت بخش بوده، توضیحاتی را ارائه کرده است. او این کار را انجام داد زیرا “دوست داشت تا این راز پنهان باقی بماند” و قصد داشته تا باعث شگفتی مردم شود.
من عاشق مخفی نگه داشتن این مسئله بودم. با این معضل روبرو بودم که آیا این دروغی قابل توجیه است یا خیر؟ من قصد اعطای یک هدیه سرگرم کننده به مردم را داشتم و آیا این یک دروغ است؟
اندرو گارفیلد سال شلوغی را پشت سر گذاشته است. وی در پروژه‌هایی همچون The Eyes of Tammy Faye، Tick, Tick… Boom و Spider-Man: No Way Home حضور داشت که با استقبال گسترده‌ای از سوی منتقدین و مردم روبرو شده بود.
منبع: اسکرین‌رنت
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
خدایی اندرو خیلی سعی کرد این موضوعو مخفی نگه داره برای هایپ بیشتر، ولی ناشی بازی سونی تو تریلر اسپایدی، کارشو خراب کرد
اون به خاطر تریلر برزیلی اسپایدرمن بود که سوتی دادن
نوشته در این باری احساس راحتی دارد
نیازی هم به عذاب وجدان نیست
در کل که هیشکی حرفشو باور نمیکرد 😂
در ضمن صد در صد بهش فشار آورده بودن که نگه
این هیجان و تایید و تکذیب و اینا همشون شگرد بازاریابیه
همش بازارگرمی با خیال راحت هرچی میخواین بگین ، منفی بدین این فیلم سر صدا و حواشیش از ارزش خود فیلم بیشتر بود !
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari