مسبب شکست بازی خود الکترونیک آرتز بوده است!
الکترونیک آرتز ادعاهای اخیر مبنی بر اینکه Halo Infinite مسبب شکست و مشکلات بتلفیلد 2042 بوده را رد کرد.
بازی جدید سری بتلفیلد برای طرفداران آن کاملا ناامیدکننده بوده است. از زمانی که بازی در ماه نوامبر منتشر شد، شکایات بسیار زیادی درباره گیم‌پلی آن ارائه شده و ظاهرا بیشتر طرفداران ترجیح می‌دهند به جای آن بازی‌های قدیمی‌تر فرانچایز Battlefield را تجربه کنند.
با این حال به نظر می‌رسد حتی الکترونیک آرتز از شکست بازی کمی گیج شده باشد. چند روز پیش این شرکت جلسه‌ای برگزار کرد تا در آن درباره توسعه بازی بتلفیلد 2042 و مشکلات آن صحبت کند. در آن جلسه از کرونا و مشکلات ناشی از دورکاری و همچنین انتشار ناگهانی حالت چند نفره بازی Halo Infinite به عنوان دلایلی برای مشکلات بتلفیلد 2042 یاد شده بود.
هرچند الکترونیک آرتز به مشکلات بسیار زیادی دیگری نیز اعتراف کرده است، اما مقصر دانستن Infinite از سوی این شرکت بیشتر مورد توجه کاربران و نشریات خبری قرار گرفته و این خبر تاکنون با واکنش‌های بسیار زیادی مواجه شده است. با این وجود، اکنون این ناشر به ادعاهای مطرح شده پاسخ داده و آن‌ها را رد کرده است. «جان ریسبرگ» معاون ارتباطات EA در بیانیه‌ای نوشت:
این گزارش‌ها به طور دقیق بحث و زمینه جلسه داخلی درباره مشکلات انتشار Battlefield را نشان نمی‌دهند. این جلسه بیشتر در مورد آموخته‌ها و اقدامات کلیدی بود که انجام می‌دهیم، نه سرزنش کردن عوامل خارجی.
با این وجود به نظر می‌رسد الکترونیک آرتز نمی‌خواهد آن طور به نظر برسد که قصد سرزنش کردن بازی 343 Industries را داشته است و در عوض ظاهرا تلاش دارد تا مسئولیت وضعیت بد بازی جدید خود را بر عهده بگیرد.
خفن‌ترین کارایی که تو جی تی ای آنلاین میشه انجام داد
تماشا از کانال یوتیوب ویجیاتو
به این نتیجه رسیدم که هر کسی یا شرکتی تو هر زمینه ای موفق میشه بعدها دیگه چیزی نداره که ارائه بده و بد جوری سابقه شو خراب می کنه.(شاید یه استثناهایی قائل بشیم)
خیلی دیر پوشش میدین اخبارو
این حرف هایی که زده می شه برای ما گیمر ها نیست 😶
این حرف ها رو می زنن به سهام دار ها تا شکستشون رو ماست مالی کنن🙄
پس فکر نکنید مسخره بازی در آورده EA … 🙂
خودشون هم احتمالا فکر نمی کردن چنین شکستی بخوره بازی و چنین جو منفی ای دورش ایجاد شه 😂الان موندن چجوری برای سهام دار ها توضیح بدن و قانعشون کنن😥
این وسط هم چند نفر از اون جلسه حرف هاشون رو به بیرون لو می دن و حالا باید جلوی گیمر ها هم قضیه رو لاپوشونی کنن که می شه این صحبت های زیبا😑
پ.ن : لااقل این حدس منه😉
نه تو رو خدا عوامل خارجی هم سرزنش کنید 😐
EA:من باختم بدم باختم
والا من که کالاف میزنم و بتلفیلد بازی نکردم تا حالا
ولی مثل اینکه بد خیطی بالا آورده که از هر ۱۰ تا خبر سایت ۴ تاش اینه
الکترونیک ارتز تنها بچه ای بود که حرف گوش داد و امد پایین
بدیهیات گفته هنر کرده بابا خودمون که میدونیم برین اون بازی مزخرفتون رو جمع کنید همه اپدیت هاتونم که تاخیر میخوره
مسخره ها
من دلم از جایی میسوزه که ما با اینکه از ea متنفریم اما هر سال بازیاشو میخریم اونم بخاطر چی بخاطر اینکه اون ea ع.و.ض.ی اوایل بازیهاش عالی بودن ولی الان کپی از بازی قبلین
اگر بتلفیلد جدید رو عرضه نمیکردن کارشون راحتر بود
عین بچه مدرسه ای ها میمونه ea 😂
یه نفرتون درست نرفتین بخونین نگفته ما حرفمون رو پس گرفتیم میگه ما اصلا همچین چیزی نگفتیم ولی بعضی ها هنوز دارن میگن آره این حرفو زد حداقل میخواین کامنت بدین درست برین بخونین
eaجان شما باید از هیلو درس بگیری نکه بیای بگی به خاطر این و اون بازی خراب شد.
اصلا بتلفیلد جدید با هیلو قابل مقایسه نیست .
نباید هم هیلو اینیفینت رو مقصر قرار بده . مثل این میمونه من تکلیفم رو بد انجام بدم و بعد بگم تقصیر برادرم هست چون تکلیفش رو خوب انجام داده .
خودشون گفتن بعد حرفشونو پس میگیرن 😐 به قول دوستان، به جای اینکه انقدر عذر خواهی کنید بازیو درست کنید
به جای این همه حاشیه یه معذرت خواهی میکردن پول همه کسانی که بتلفید را خریده بود پس میدادند
یه گندی زدن خودشونم توش موندن
معللومه که خودش نمیدونه داره چی میگه
یکی بیاد ea رو بخره مارو راحت بکنه والا
ea: من نبودم دستم بود…تقصیر آستینم بود
وضعیت ea : جل زده بودن تو حالت طبیعی نبودن
ea جان لطفا بیا پایین سرمون درد گرفت
بی زحمت اول به حرفی که میزنی فکر کن بعد ز.ر بزن
چقدر دنیای سرگرمی و رسانه درگیر حاشیه های احمقانه، مزخرف و مسخره ای شده…
نمیشد همون اول یه بازی خوب بسازن که الان این همه مشکل براشون پیش نیاد؟
خیلی جالبه ها. سریالی مثل got رو خراب می کنن. بازی های مثل سایبرپانک و این رو ناقص عرضه می کنن. بعد هم میان در موردشون سخنرانی می کنن برامون.
یه قانونی هست میگه هنگامی که یه شرکت یا یه شخص حاشیه هاش بیشتر از موفقیت هاش میشه توی سراشیبی سقوط قرار می گیره و وارد ورطه ای میشه که خودش می سازدش.
ولی اینی که من می بینم الان کلا دنیای سرگرمی (به جای آثار خفن و با کیفیت) شده حاشیه هایی که وقت مردم رو پر می کنن. باعث میشن با هم بحث و دعوا کنن و تمومی هم ندارن. مثل اینکه خود اینا یه چی میگن. بعد خودشون هم انکارش می کنن! فاذا هذا؟ حداقل کارگردان های بزرگ هالییود جناح خودشون رو عوض نمی کنن…
نمایش قتل عام سینمایی در بهترین حالت خود
بازگشت گوست‌فِیس به متن آثار اسلشر

source

توسط funkhabari