instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
عنوان Final Fantasy 16 توسط اسکوئر انیکس (Square Enix) در دست توسعه قرار دارد، اما بعید به نظر می‌رسد در سال 2022 عرضه شود.
کمپانی اسکوئر انیکس هنوز به صورت رسمی اعلام نکرده است که عنوان Final Fantasy 16 در چه زمانی عرضه خواهد شد، اما بر اساس اطلاعات منتشر شده، مدرک محکمی برای انتشار این عنوان در سال 2022 میلادی وجود ندارد. بر مبنای پاسخ آقای جیسون شرایر (Jason Schreier)، در وبسایت ریست‌اِرا (ResetERA) به کاربری که از ایشان راجع به تاریخ انتشار بازی Final Fantasy 16 سوال کرده است، می‌توان نتیجه‌ گرفت که این عنوان نمی‌تواند به طور منطقی در سال 2022 میلادی منتشر شود.
آقای شرایر در پاسخ به پست کاربر یاد شده نوشت:
برای انتشار این عنوان در سال 2022 امید چندانی ندارم؛ طبیعی است که این حرف من برای طرفداران این بازی کمی ناامید کننده به نظر برسد، بنابراین لازم می‌دانم توضیحی دقیق‌تر درباره‌ی این اثر ارائه بدهم. لازم است پیش از هر چیز یادآوری کنم که این [نظر من] بر اساس اطلاعات رسمی منتشر شده از روند توسعه‌ی عنوان Final Fantasy 16 نیست، اما اگر منطقی و معقولانه به وضعیت تیم توسعه‌ی این بازی نگاه کنیم، چیز دیگری را نمی‌بینیم و به راحتی می‌توانیم مشخص کنیم که این اثر مطمئناً امسال منتشر نخواهد شد.
آقای شرایر ادامه می‌دهد:
نکته ای که در مورد بازی Final Fantasy 16 باید در نظر بگیریم این است که اثر توسط همان تیمی توسعه می‌یابد که عنوان Final Fantasy 14 را ساخته‌اند. به یاد بیاورید که پشتیبانی از این عنوان تا اوایل سال گذشته میلادی ادامه داشت و خود این عنوان هم در زمان انتشار چندین بار دچار تاخیر در عرضه شد. بنابراین و بر اساس شواهد می‌توانم به جرات اعلام کنم عرضه‌ی این عنوان در سال 2022 غیر ممکن است.
شرکت اسکوئر انیکس هنوز درباره زمان عرضه Final Fantasy 16 اظهار نظری نکرده است، اما بر اساس نظرات جیسون شرایر، ما نباید انتظار عرضه‌ی بازی Final Fantasy 16 را در سال 2022 داشته باشیم. البته، باید به این مورد هم توجه داشته باشیم که همه‌گیری ویروس کرونا ممکن است حتی بیش از آن چیزی که ما فکر کنیم به روند توسعه‌ی عنوان مذکور صدمه زده باشد. به هر حال بهتر است منتظر اخبار رسمی از سمت اسکوئر انیکس باشیم.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
با اینکه به شدت منتظر این فاینال فانتزی هستم اما خب به نظرم پلی‌استیشن توو ۲۰۲۲ با حضور هورایزون و گرن‌توریسمو و فروسپاکنو گوست‌وایرو‌ گاد اف وار نیازی به جا کردن فاینال نداشته باشه
اما خب بودنشم ۲۰۲۲ رو رویایی تر هم میکنه برای فناش
انقد که واسه 2022 هایپ بودیم همش که داره تاخیر میخوره 😐😶 کم مونده گادو استارفیلدم تاخیر بخورن
لااقل میدونیم گاد چقدر بازی بزرگی هست و تمام نسخه های قبلیش شاهکار بودن اما استارفیلد نمیدونیم بازیش چی هست اصلا و نسخه ی قبلی هم نداره که بخواییم براش هایپ باشیم مگه نه دوستان هنوز نیومده براش نسخه چیدن و اون هم در کنار گاد بزرگ گذاشتن اول بزار بیاد ببینیم چی هست اصلا
من خودم طرفدار دو آتیشه گادم ولی راجع به بازی منتشر نشد نظر نده.با توجه بع تغییر کارگردان گاد تردید هایی در مورد بازی وجود داره.اگر هم میخوای به این استناد کنی که سانتا مونیکا با توجه به سابقش به احتمال زیاد بازی بد نمیسازه پس همین حرف رو هم میتونیم راجع به بتسدا و استارفیلد بگیم.پس راجع به بازی که منتشر نشده نظر نده الکی جنگ و دعوا درست نکن.
فالوت 76
فاینال اصلا تاریخ انتشار دقیق نداشت یه سری ها صرفا حدس میزدن 2022 بیاد
منم احتمال میدم چون اسکوئر سه چهار تا انحصاری بزرگ واسه PS5 داره میده و توقع داره فروش کنه کنسول هم که خیلی کمه سر همین اینا اینو تأخیر میزنن ولی فکر نکنم خیلی زیاد احتمال میدم اوایل ۲۰۲۳ یا اواخر ۲۰۲۲ عرضه شه البته باید دید پارت دوم ریمیک ۷ کی میاد ، اصولا نباید خیلی عرضشون به هم نزدیک باشه چون رو فروش تأثیر داره ، فوراسپوکن هم هست ، اقا چقدر انحصاری زیاده امثال 🤔🤔🤔
وقتی شرایر میگه دیگه شایعه نیست
ببینیم چه آشی برامون پخته😍😍😍
هرچند با این همه بازی امسال فکر نکنم نیازی به انتشارش تا سال بعد باشه.
همانا تعداد اکانت های مولتی از مو های سر من هم دارد بیشتر می شود و خدا عالمه این رویه تا کی ادامه خواهد داشت.
هایپم خیلی برای بازی بالاست چون بنظر میاد بازی خیلی دارکه
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari