instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
شوهی یوشیدا (Shuhei Yoshida) در توییتر شخصی خود به دو بازی عرضه نشده اشاره کرده است که یکی از آن‌ها، اثری سولزلایک به حساب می‌آید.
کم کم به پایان دومین ماه از سال 2022 نزدیک می‌شویم و همچنان که در سال جدید میلادی پیش می‌رویم، توسعه‌دهندگان و ناشران مختلف ساخته‌های جدید خود را در دسترس عموم قرار می‌دهند. تا به اینجای ماه فوریه، همان طور که اطلاع دارید، بازی‌های بزرگی عرضه شدند و این اتفاق قرار است با انتشار بازی مورد انتظار Elden Ring، بار دیگر تکرار شود.
شوهی یوشیدا، رئیس پیشین استودیوهای پلی‌استیشن است و در حال حاضر مسئولیت تبلیغ ساخته‌های مستقل یا ایندی سونی را برعهده دارد. آقای یوشیدا به تازگی با انتشار توییت‌هایی در حساب شخصی خود، فهرستی را از بازی‌هایی که اخیرا آن‌ها را تجربه کرده، به اشتراک گذاشته است. آغاز این فهرست کاملا عادی است و ما نام‌های Horizon Forbidden West ،Sifu و Genshin Impact را در ابتدای فهرست شاهد هستیم.
اما قسمت جالب ماجرا، پایان فهرست است. بر این اساس، آقای یوشیدا در چند وقت اخیر به تجربه‌ی دو بازی عرضه نشده نیز پرداخته است که ظاهرا یکی از آن‌ها ژانر اکشن و پازلی و دیگری یک اثر سولزلایک است. طبق توییت بعدی آقای یوشیدا، منظور ایشان از بازی سولزلایک مذکور، ساخته‌ی جدید استودیوی فرام‌سافتور (FromSoftware) یعنی Elden Ring نیست.
برای اینکه بیشتر هیجان زده شوید، به این نکته هم توجه کنید که رئیس فعلی استودیوهای پلی‌استیشن یعنی هرمن هالست (Herman Hulst) هم در ادامه به یوشیدا پیوسته و با عبارت “عجب اشاره‌ای” به توییت وی پاسخ داده است. با توجه به این که شوهی یوشیدا مسئول بخش ساخته‌های مستقل کنسول‌های پلی‌استیشن است، می‌توان گفت که به احتمال زیاد هر دو بازی ناشناخته‌ی فهرست ایشان، ساخته‌هایی مستقل هستند؛ هرچند که لزوماً هم این طور نیست.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
به به چه عجب از ترول توییتری یه چیزی شنیدیم – ولی در کل مشتاقم بدونم منظورش چیه – چه استودیوی پر کاری هست این From software دمش گرم
ohhhhhh!
چرا ناز میکنی بگو چی بازی کردی؟😄😂
Awesome 🤩🤩
سلام
اکشن پازلی نشنیده‌بودم، چه جالب!
معمولا به بازی‌های مستقل و ایندی پازلی می‌گن، به AAA معمایی و اینا می‌گن.
این Souls امکان داره بازی دوم آقای ربیعی، هیدتاکا ربیعی، باشه.
شاید هم نباشه.
امیدوارم خبرای خوبی تو راه باشه.
اکشن پازلی و سولز لایک رو هستم…
اون پازل اکشنه احتمالا پروژه Abandoned کوجیماست 🥰
بازی جدید بلوپوینته
یعنی چه بازیاییه ، یه دفه میبینی اومدن فرام سفتور و کمپانی مادرشو خریدن اولین محصولشونم زیر پرچم پلی استیشن بلادبورن ریمستره 😂😂 چه شود . البته که سونی کلا توی سوپرایز کردن خوب نیست همش ضد حال میزنه .
تا وقتی که شوهی یوشیدا توی پلی استیشن باشه من هیچ نگرانی بابت بازی های ایندی و سولزلایک پلی استیشن ندارم
این بشر علاقه خاصی به بازی های ایندی و سولزلایک داره و میدونم کم نمیزاره برای پلی استیشن
مرسی سونی ….
شاهکار جدید …
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari