نینتندو اخیرا اعلام کرده است که هر دو فروشگاه الکترونیکی یا eShop های دو کنسول قبلی خودش یعنی Wii U و 3DS را در مارس سال 2023 برای همیشه از دسترس خارج می‌کند. با این وجود نینتندو تاکید کرده است کسانی که قبلا بازی‌های دیجیتالی این دو کنسول را خریداری کرده باشند می‌توانند همچنان آنها را دانلود و بازی کنند، اما خرید جدید امکان پذیر نخواهد بود.
nintendo-eshop
با اینکه طبق اعلام خود نینتندو این فروشگاه‌ها قرار است تا مارس 2023 به فعالیت ادامه داده و سپس بسته شوند، اما این شرکت به مشتریان پیشنهاد کرده از تاریخ 23 می 2022 دیگر از کارت اعتباری خود برای خرید از فروشگاه الکترونیکی این کنسول‌ها استفاده نکنند. همچنین اعلام شده کاربرانی که کیف پول Nintendo Network ID خود را (که در کنسول‌های Wii U و 3DS استفاده می‌شد) به Nintendo Account wallet ( که در نینتندو سوییچ استفاده می‌شود) متصل کرده‌اند، تا اواخر مارس 2023 می‌توانند برای کنسول‌های قدیمی خود بازی خریداری کنند اما بعد از آن موجودی هر یک از این کیف پول‌های مجازی تنها می‌تواند برای خرید محتوا از فروشگاه الکترونیکی نینتندو سوییچ مورد استفاده قرار بگیرد.
همچنین به عنوان عذرخواهی، نینتندو یک سایت با نام “خاطرات Nintendo 3DS و Wii U من” ایجاد کرده است که به بازیکنان اجازه می‌دهد تاریخچه بازی‌های قدیمی خود را بررسی کنند.
توی این خبر
https://www.bazicenter.com/news/game-news/the-wii-u-is-getting-a-new-eshop-game-in-2022-will-include-balance-board-support/
من گفتم عمرا نینتندو از سود خودش بگذره و هیچی نشده قانون مورفی کار خودش رو کرد … چرا خاله ؟
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط funkhabari