داستان چند هزار سال قبل از سه گانه ارباب حلقه‌ها
کافیه اسم ارباب حلقه‌ها بیاد تا همه گوش‌ها تیز بشه، یک فرنچایز بزرگ و فانتزی پر از جادو و عجایب که سالها پیش کتابش نوشته شد و بعدها توسط پیتر جکسون در یک سه گانه سینمایی به نمایش درآمد و پس از اون هم کلی بازی و… ازش اومد و حالا سریالش در راه است.
سریال ارباب حلقه ها چیست؟ یک سریال پرخرج با بودجه ای احتمالا بیش از یک میلیارد دلار که توسط آمازون داره ساخته میشه و قرار است وقایع چند هزار سال قبل از فیلم‌های ارباب حلقه‌ها را روایت کند.
چند وقت پیش تریلر یک دقیقه ای از سریال در اومد و پوسترهایی هم از کاراکترها منتشر شد و ما توی این ویدیو به بررسی هر چی اطلاعات که درباره سریال در اومده می‌پردازیم.
شما فکر میکنید سریال ارباب حلقه‌ها می‌تونه جایگزین مناسبی به ازای سریال بازی تاج و تخت بشه؟
این سریال یه ج.ن.ا.ی.ت علیه دنیای تالکین میشه و به احتمال زیاد بعد از دو فصل لغو میشه چون سازندگان هیچ شناختی از دنیای تالکین ندارن و فقط میخوان اهداف س.ی.ا.س.ی شون رو با این سریال دنبال کنن از الف های سیاه پوست گرفته که فقط میخوان جهت تزیین سریال اونا رو به زور داخل سریال بچپونن تا طراحی لباس ها که خیلی مصنوعی و کازپلی طور گونه هست تا جلوه های ویژه خیلی بد و گیم طور مانند صحنه ها این سریال هیچیش به دنیای تالکین نمیخوره اگه برای ساخت سریال سه گانه پیتر جکسون رو مرجع قرار میدادند مطمئنا سریال خوبی میشد.
شاید نتونه بشه باتوجه به شناختی که دارم
درسی که حسن فتحی از نتفلیکس آموخت
دارث ویدر و دارک‌ساید در کمیک‌های مارول؟!

source

توسط funkhabari