این دو برخی از قسمت‌های Moon Knight را کارگردانی کردند
طبق گزارش‌ها، استودیوی مارول از جاستین بنسون و آرون مورهد برای کارگردانی مشترک اکثر قسمت‌های فصل دوم Loki استفاده خواهد کرد.
بر اساس گزارش Deadline، مارول به قدری از کارهای پیشین این دو کارگردان در سریال‌هایی همچون The Twilight Zone و Archive 81 تحت تأثیر قرار گرفته بود که در ابتدا برای کارگردانی چند قسمت از Moon Knight دعوت کرد که ماه آینده در دیزنی پلاس پخش خواهد شد. اکنون خبر رسیده است که بنسون و مورهد کارگردانی قسمت‌های متعددی از فصل دوم Loki را بر عهده خواهند داشت.
سال گذشته مشخص شد که کیت هرون، کارگردان و تهیه‌کننده اجرایی فصل اول Loki تصمیم گرفته از حضور در فصل آینده کناره‌گیری کند، در حالی که تام هیدلستون به همراه مایکل والدرون که نویسنده و شورانر فصل اول بود، هر دو به عنوان تهیه‌کننده اجرایی بازخواهند گشت. اریک مارتین نیز وظیفه نویسندگی تمامی شش قسمت سریال دنیای سینمایی مارول را بر عهده خواهد داشت.
در حال حاضر جزئیات داستان فصل دوم مشخص نشده است. اوون ویلسون اخیراً تایید کرد که برای فصل دوم بازخواهد گشت و بار دیگر در نقش مامور موبیوس بازی خواهد کرد. ویلسون همچنین اشاره کرد که فیلمبرداری «به زودی» آغاز خواهد شد.
فصل دوم Loki در طول تیتراژ پایانی فصل گذشته اعلام شد که نمای نزدیک از اسناد TVA را با عبارت «Loki برای فصل دوم بازخواهد گشت» نشان داد. این اولین سریال از مجموعه‌های دیزنی پلاس مارول بود که وجود فصل دوم خود را اعلام کرد. احتمال بازگشت وانداویژن بعید به نظر می‌رسد، اما The Falcon and the Winter Soldier به عنوان یک سریال ادامه‌دار (ongoing) اعلام شد.
در حالی که هنوز تاریخ انتشار فصل دوم مشخص نشده ، ممکن است تعداد زیادی از سریال‌های دیگر مارول پیش از آن پخش شوند. در حال حاضر سریال‌های Ms Marvel، Secret Invasion و چند مورد دیگر در فهرست ساخت و پخش دیزنی پلاس قرار دارند.
ویجیاتو سینما: معرفی بهترین انیمیشن‌های ۲۰۲۲ [تماشا کنید]
تماشا کنید: با بالاترین کیفیت در یوتوب ویجیاتو سینما
فصل اولش خیلی بهتر از چیزی بود که فکر میکردم امیدوارم فصل دومش حتی از فصل یکش هم بهتر بشه
تورو خدا نزدیکای کریسمس ۲۰۲۳ بیادش
من دارم میمیرممم
واقعا فک نمیکردم سریال لوکی‌ انقد قشنگ باشه
الان خیلی برا فصل ۲ هایپم
نمایش قتل عام سینمایی در بهترین حالت خود
بازگشت گوست‌فِیس به متن آثار اسلشر

source

توسط funkhabari