برآورده شدن یکی از خواسته‌های پی‌سی‌بازان
به روزرسانی جدید Cyberpunk 2077 تغییرات زیادی در بازی ایجاد کرده و انتظار می‌رود در آینده نزدیک ویژگی‌های بیشتر نیز به آن اضافه شود.
سی دی پراجکت رد با این به روزرسانی چارچوب لازم برای تغییر ویژگی‌ها ظاهری شخصیت اصلی را به بازی اضافه کرده است. بنابر گزارش پی‌سی گیمر، این ویژگی در حال حاضر در بازی غیرفعال است و با استفاده از کنسول می‌توانید به آن دسترسی پیدا کنید. یکی از کاربران ردیت با نام کاربری DJ_Kovrik توضیح داده است که با دستور «Game.EnableTransmog()» می‌توانید تجهیزات صورت V را پنهان کنید. 
مخفی کردن تجهیزات ویژگی خوبی محسوب می‌شود، اما نکته مهم‌تر عبارت «ترنس‌ماگ» (transmog) در این دستور است. به خاطر این عبارت طرفداران گمان می‌کنند که در آینده مکانیزم‌هایی برای تغییر ظاهر شخصیت اصلی و تجهیزات او به بازی اضافه خواهد شد. با این وجود هنوز مشخص نیست که سیستم transmog چه زمانی به بازی Cyberpunk 2077 اضافه خواهد شد و باید منتظر جزئیات بیشتری از آپدیت ۱.۶ بمانیم.
با آپدیت ۱.۵ تغییرات اساسی و مهم در بازی ایجاد شده که شامل هوش مصنوعی NPCها، تغییرات بزرگ در رانندگی، آپارتمان‌های جدید برای اجاره، تغییرات در نقشه جهان باز و البته حالت‌های مختلف برای تجربه می‌شود. با حالت عملکرد (Performance) در پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس بازی با نرخ ۶۰ فریم در ثانیه و با وضوح 4K و با استفاده از Ray-Tracing با نرخ ۳۰ فریم در ثانیه و با وضوح 4K اجرا می‌شود.
خفن‌ترین کارایی که تو جی تی ای آنلاین میشه انجام داد
تماشا از کانال یوتیوب ویجیاتو
بچه ها به نظرتون الان ارزش تجربه داره؟
ندارمش.از داستان و گیم پلیش خبر ندارم.
ولی اون قدری قویم که می تونم توی ذهنم با کیفیت ۸k و ۲۴۰ فریم در ثانیه شبیه سازی و سپس تجربه ش کنم.🤩🤩🤩🤩🤩
درسی که حسن فتحی از نتفلیکس آموخت
دارث ویدر و دارک‌ساید در کمیک‌های مارول؟!

source

توسط funkhabari