ساعاتی پیش کاربران متوجه شدند که بنر صفحه رسمی توئیتر استودیوی Retro، با یک تصویر جدید از متروید بروزرسانی شده است. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.
تصویر بنر توئیتر Retro Studios
سال گذشته مجموعه Metorid بازگشت قدرتمندی را با Metroid Dread تجربه کرد، اما انتظار چندساله طرفداران برای نمایش و اطلاعات جدید بازی Metroid Prime 4 همچنان ادامه دارد. شرکت Nintendo ابتدا در سال 2017 بازی را رسما معرفی کرد و چند سال بعد، از ریبوت شدن مراحل ساخت پروژه و سپردن توسعه آن به دست Retro Studios به عنوان سازنده اصلی خبر داد.
اکنون با گذشت چند سال، همچنان اخبار یا اطلاعات جدیدی از بازی در دسترس نیست. اما اخیرا صفحه رسمی Retro Studios، تصویر جدیدی از ساموس آران را بر روی بنر خود قرار داده که احتمالا به متروید پرایم 4 مرتبط می‌شود. بنر قبلی تصویری از لوگوی استودیو را نشان می‌داد و هر چند ممکن است بروزرسانی این تصویر به معنای رخ دادن رونمایی در آینده نزدیک نباشد، اما شاید بتوان از آن به عنوان نشانه مثبتی برداشت کرد.
در هر صورت، بروزرسانی شدن یک صفحه مجازی اتفاق چندان بزرگی نیست. اما با توجه به سکوت طولانی Retro Studios، این موضوع باعث به وجود آمدن امیدواری‌هایی در میان طرفداران شده و باید منتظر ماند و دید که نینتندو در نهایت برای نمایش بازی چه برنامه‌هایی در سر دارد.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط funkhabari