آپدیت میان فصل Halo Infinite هفته در روزهای آینده به منظور بهبود حالت چند نفره و همچنین کمپین داستانی منتشر می‌شود. استودیو 343 برای انتشار آپدیت در روز 24 فوریه (4 اسفند) در حال آماده‌سازی است و هدف آن، برطرف کردن مشکلات اساسی است که از ابتدای فصل تابه‌حال گزارش شده است. همراه پارسی گیم باشید تا به جزئیات آپدیت جدید هیلو اینفینیت بپردازیم.
استودیو 343 Industries در مطلب تازه‌ای به تشریح تغییر آپدیت میان فصل Halo Infinite پرداخته است. از جمله این تغییرات باید به بهبود وضعیت سرورها و روند جمع‌آوری اطلاعات اشاره کرد. این روند باعث می‌شود تا آمار درستی از مصرف منابع کامپیوتر و میزان پینگ در بازی ارائه شود. تجربه‌ی آنلاین بازی هیلو اینفینیت با انتشار آپدیت بهبود پیدا می‌کند و روند اتصال به سرورهای سریع‌تر خواهد شد.
بخش دیگری از آپدیت به انیمیشن‌های اول‌شخص مربوط است. باگ‌های موجود در اجرای انیمیشن‌ها تأثیر گذاشته‌اند و باعث برهم زدن تعادل بازی می‌شوند. مشکلاتی مانند افت فریم هنگام ریلود تفنگ به‌واسطه آپدیت میان فصل برطرف می‌شوند و از هفته آینده، روندی روان و بدون ایراد را خواهیم دید. توسعه‌دهنده قول برطرف کردن مشکلات پایداری و گلیچ‌های آزاردهنده در نسخه کامپیوتر و کنسول را داده است. در صورتی که عملکرد بازی در بخش آنلاین افت می‌کند و میزان فریم ثابت نیست؛ آپدیت جدید به این مشکلات پایان می‌دهد.
آپدیت میان فصل Halo Infinite بازه عملکرد ردیاب حرکتی نقشه در بخش Big Team Battle از 18 متر به 24 متر افزایش می‌دهد. این یکی از درخواست‌های مهم جامعه بازیکنان بود که بالاخره استودیو به آن جامعه عمل پوشید. بسیاری از بازی‌کنان درخواست نمایش بازی‌کنان بیشتری روی ردیاب حرکتی را داشتند و حذف کردن دشمنان با ردیاب فعلی کار ساده‌ای نبود.
آپدیت میان فصل Halo Infinite
استودیو 343 علاوه بر بخش چندنفره که به صورت رایگان در دسترس است؛ کمپین داستانی بازی را هم پیرایش کرده است. یکی از مشکلات این بخش، عدم فعال شدن تعدادی از اچیومنت‌ها است که با آپدیت جدید برطرف می‌شود. دیگر مشکل هم مربوط به قابلیت Quick Resume یا ازسرگیری سریع است. اگر هیلو اینفینیت را با کنسول‌های ایکس باکس سری بازی کرده‌اید؛ قطعاً با مشکل Quick Resume برخورد کرده‌اید. گاهی اوقات بازی از نقطه‌ای که آن را رها کرده‌اید شروع نمی‌شود و مجبور به اجرای کامل و طی کردن منوها هستید.
بخش دیگری از تغییرات آپدیت میان فصل Halo Infinite به بهبود عملکرد سیستم آنتی چیت اختصاص دارد. این آپدیت میزان تقلب در بازی را به طرز چشم‌گیری کاهش می‌دهد و قرار است تغییرات کلی در مطلب تازه‌ای معرفی شوند. مهم‌ترین تغییر بدون شک رفع مشکل کاهش فریم بود که با استقبال جامعه‌ی طرفداران مواجه شده است. منتظر انتشار آپدیت در روز 4 اسفند باشید.
منبع: GameSpot
اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، قبل از دانلود هرگونه فایلی، یک نرم افزار مدیریت دانلود مانند IDM و یا FlashGet نصب کنید.
برای دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.
چنانچه در مقابل لینک دانلود عبارت بخش اول، دوم و … مشاهده کردید تمام بخش ها می بایستی حتماً دانلود شود تا فایل قابل استفاده باشد.
کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.par30game.ir می باشد. تمامی حروف را می بایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.
فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.
تمامی زیر دامنه های پارسی گیم که فایل های دانلودی بر روی آنها قرار گرفته اند در سرور های ایران هستند و ترافیک داخلی و نیم بها محاسبه خواهند شد.
در صورتی که ISP شما این مسئله را نقض کرده است از طریق فرم شکایت سازمان ارتباطات رادیویی به نشانی www.195.cra.ir ، این مسئله را پیگیری بفرمایید و نتیجه را به تیم ما اعلام کنید.source

توسط funkhabari