instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
یک شایعه جدید از احتمال حضور شخصیت ولورین در فیلم Doctor Strange 2 خبر داده است.
در این مدت، شایعات زیادی پیرامون حضور کاراکترهای مختلف در فیلم دکتر استرنج 2 (Doctor Strange 2) وجود داشته است؛ اخیرا نیز شایعه‌ای مطرح شده است که خبر از حضور شخصیت ولورین در این فیلم می‌دهد. البته این نسخه از شخصیت ولورین با بازی هیو جکمن (Hugh Jackman) نخواهد بود.
کارگردانی فیلم دکتر استرنج در مولتی‌ورس جنون (Doctor Strange in the Multiverse of Madness) را سم ریمی (Sam Raimi) در دست دارد. این فیلم، قرار است بیشتر به مسئله مولتی‌ورس در درون دنیای سینمایی بپردازد و کاراکترهای مختلفی در آن حضور خواهند داشت که در تریلر منتشر شده برای این فیلم، برخی از آن‌ها دیده شدند.
فیلم «دکتر استرنج در مولتی‌ورس جنون» با بازی بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch) در نقش دکتر استرنج، الیزابت اولسن (Elizabeth Olsen) در نقش واندا ماکسیموف، بندیکت وانگ (Benedict Wong) در نقش وانگ، چیویتل اجیوفر (Chiwetel Ejiofor) در نقش موردو و ریچل مک‌آدامز (Rachel McAdams) در نقش دکتر کریستین پورتر است.
در این فیلم، خوچیتل گومز (Xochitl Gomez) قرار است نقش آمریکا چاوز را به تصویر بکشد. بنابر تریلر منتشر شده، پاتریک استوارت (Patrick Stewart) نیز در نقش پروفسور ایکس حضور خواهد داشت. همین باعث شده تا احتمال حضور کاراکترهای بیشتری از دنیای ایکس‌من در این فیلم وجود داشته باشد.
در یک شایعه جدید، اظهار شده که ولورین قرار است در فیلم «دکتر استرنج در مولتی‌ورس جنون» حضور داشته باشد اما مطمئنا، هیو جکمن ایفاکننده این نقش نخواهد بود. هیو جکمن در سال 2017 میلادی با فیلم لوگان (Logan) از نقش ولورین برای همیشه خداحافظی کرده بود.
البته باید توجه داشت که پاتریک استوارت نیز حضورش به عنوان پروفسور ایکس در فیلم «لوگان» را آخرین حضورش در این نقش اعلام کرده بود اما به نظر می‌رسد که این موضوع تغییر پیدا کرده است. برخی از شایعات از حضور دنیل ردکلیف (Daniel Radcliffe) در نقش ولورین حکایت دارند.
شایعات زیادی پیرامون فیلم جدید دکتر استرنج وجود دارد؛ از جمله این شایعات می‌توان به حضور کاراکترهایی همچون ددپول، مستر فنتستیک، یک نسخه متفاوت از مرد آهنی با بازی تام کروز (Tom Cruise) و همچنین توبی مگوایر (Tobey Maguire) در نقش مرد عنکبوتی اشاره کرد.
منبع: اسکرین رنت
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
دنیل بهش نمیاد
چند وقت پیش یه کست لو رفته بود که هیو جکمن تو اون بعنوان ولورین بود
هیوجکمن بهترین بازی ممکن رو به نمایش گذاشت
و امکان نداره بازیگری مثل اون بتونه این نقشو به این شکل پیاده کنه…
درتاریخ وولورینی مثل هیوجکمن تکرار نخواهد شد
هیچکس نمیتونه جای هیو جک من رو برای نقش Wolverine بگیره.
حیف شد اصلا ولورین رو با هیو جکمن می شناختم و فکر نکنم کسی که بیاد به اندازه هیو جکمن خوب باشه
وای عالی میشه مخصوصاً با بازی هیو جکمن
آره؛درسته فیلنامه لورفته این فیلم گفتش میوتانتها نشان داده میشن پس ددپول هم میتونه باشه وبه نظرم هیوجکمن هنوزم
واسش جوونه ودوست داشتنی.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari