instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
فیلم Uncharted قرار است فروش زیادی در این هفته را تجربه کند.
بنابر گزارش‎‌ها، فیلم آنچارتد (Uncharted) به دنبال اکران خود در آمریکا و کانادا و دیگر کشورها، شاهد فروش بیشتری خواهد بود. این فیلم، هفته گذشته تنها در 15 کشور اکران شده بود اما این هفته، در آمریکا و کشورهای بیشتری به روی پرده سینماها آمده است.
فیلم «آنچارتد»، بر اساس مجموعه بازی‌هایی به همین نام از کمپانی ناتی داگ است. ساخت این فیلم از سال 2008 میلادی در دستور کار قرار داشته و توسعه آن با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرده است. با این حال، در سال‌های گذشته، تولید آن سرعت گرفت و فیلمبرداری در دوران کرونا شروع شده بود.
مشکلات ناشی از گسترش ویروس کرونا باعث شدند تا اکران این فیلم در ابتدا با مشکل روبه‌رو شود و تاریخ اکران آن چندین مرتبه به تاخیر بیافتد تا اینکه در نهایت، در تاریخ 18 فوریه روی پرده سینماهای بیشتر کشورهای جهان اکران شود.
بنابر گزارش‌ها، پیش‌بینی می‌شود که فیلم «آنچارتد» در سه روز ابتدایی اکران سراسری خود، فروشی 40 میلیون دلاری را بدست خواهد آورد. این فیلم، هفته گذشته، در 15 کشور اکران شده بود و توانسته بود تا فروش 22 میلیون دلاری بدست بیاورد.
فیلم «آنچارتد» در اولین شب اکران خود در داخل آمریکا، 3.7 میلیون دلار فروش داشته است. انتظار می‌رود که این فیلم در آمریکا و کانادا در بیش از 4200 سینما اکران گردد و از همین رو، انتظار می‌رود که فروش آن در این سه روز ابتدایی در شمال قاره آمریکا به 30 میلیون دلار برسد.
پیش‌بینی‌ها نیز حاکی از آن است که این فیلم در چهار روز ابتدایی اکران خود در شمال قاره آمریکا، به فروش 45 تا 50 میلیون دلاری دست خواهد یافت. کمپانی سونی و تام هالند (Tom Holland)، مدتی پیش با فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home) موفقیت بسیار خوبی کسب کردند؛ آن‌ها امیدوار هستند تا با فیلم «آنچارتد» نیز یک موفقیت قابل قبول داشته باشند.
با این حال، فیلم‌هایی که چندین سال درگیر توسعه بودند، همراه با انتظار زیادی از سوی بینندگان و مخاطبان هستند؛ به خصوص اینکه این فیلم، بر اساس مجموعه بازی‌های محبوبی است. همین باعث خواهد شد که این فیلم فروش قابل توجهی را بدست بیاورد.
منبع: اسکرین رنت
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
خوبه پس قسمت دومشم میسازن کلی ایده و طرح وجود داره
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari