instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
کپکام کالکشنی را با نام Capcom Fighting Collection معرفی کرد که شامل 10 بازی‌ مبارزه‌ای قدیمی و ویژگی‌ها و حالت‌های جدید برای آن‌ها می‌شود.
10 بازی مبارزه‌ای رتروی یک در مقابل یک در این کالکشن خواهند بود و همچنین، تمام بازی‌های سری Darkstalker در این کالکشن حضور دارند. بازی‌های Vampire Hunter 2 و Vampire Savior 2 که تا به امروز خارج از ژاپن عرضه نشده بودند نیز در این کالکشن بزرگ قابل بازی هستند.
دیگر عنوان قابل توجه این کالکشن، Red Earth است. یک بازی مبارزه‌ای فانتزی که هیچ‌گاه روی دستگاه‌های غیر آرکید عرضه نشده بود.
لیست کامل بازی‌ها:
تریلر منتشر شده از این کالکشن را در ادامه مشاهده می‌کنید:
تمامی این 10 بازی، بخش آنلاین خواهند داشت و دارای Rollback Netcode نیز خواهند بود (ویژگی‌ای در بازی‌های مبارزه‌ای که حرکات بعدی بازی‌بازان را پیش‌بینی می‌کند و آن‌ها را به حریف نشان می‌دهد).
انواع حالت‌های موجود در این بازی‌ها حالت‌های Casual و Custom هستند. طبق گفته‌های کپکام، این بازی گنجینه‌ای از موسیقی، تصاویر هنری و مفهومی و پرونده‌های اورجینال طراحی بازی را شامل خواهد شد. همچنین، این کالکشن در مجموع، شامل 400 ترک موسیقی می‌شود.
بازی Capcom Fighting Collection در تاریخ 3 تیر 1401 (24 ژوئن 2022) برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، نینتندو سویچ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
سلام
اگر فکر میکنید رکورد بیشترین re release دست رزیدنت اویل 4 یا اسکایریم هست معلومه با استریت فایتر 2 آشنا نشدید😹😹😹
لامصب همین چند ماه پیش تو Capcom Arcade Stadium دوباره داشت بازی رو می‌فروخت الان دوباره تو اینی داره همون رو دوباره میفروشه
لتس گو خردسالی
کپکام جان لیدی با این شماره معکوست
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari