سکانسی احساسی و مهم که باب میل طرفداران بود
اریک سامرز و کریس مک‌کنا، نویسندگان Spider-Man: No Way Home توضیح دادند که چطور یک صحنه کلیدی پیش از اینکه روی پرده‌های سینما نمایش داده شود، حداقل ۱۰ بار نوشته و بازنویسی شده بود.
هنگام گفتگو در پنل IGN Fan Fest، نویسندگان No Way Home توضیح دادند که چطور سکانسی را که می‌توانست حکم یک صحنه ساده با حضور کوتاه بازیگران را داشته باشد، به چیزی بسیار معنادارتر برای تمام افراد درگیر آن سکانس تبدیل کردند و البته این اقدام آن‌ها، زحمت زیادی می‌طلبید.
هشدار: این خبر حاوی اسپویل‌هایی از Spider-Man: No Way Home است!
صحنه مورد نظر جایی است که پیتر تام هالند با نسخه‌های دیگر مرد عنکبوتی با بازی توبی مگوایر و اندرو گارفیلد ملاقات می‌کند. این صحنه درست پس از مرگ زن عمو مِی‌ اتفاق می‌افتد و پیتر با این ایده که دشمن‌های شرور را به دنیاهای خودشان بازگرداند، دست و پنجه نرم می‌کند و می‌داند که به زودی آن‌ها خواهند مُرد.
سامرز توضیح داد که در اینجا هدف دو چیز بود: مردان عنکبوتی دیگر باید کاری کنند که پیتر دنیای سینمایی مارول تسلیم نشود و او را در مسیر اوج داستان قرار دهند، اما با این حال نگاهی به زندگی خود نیز داشته باشند.
زمانی که آن‌ها وارد این فیلم شدند، در چه شرایطی بودند؟ چه کار می‌کردند؟ طرز فکرشان چه بود؟ پایان فیلم مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز ۲ یک سخنرانی واقعاً زیبا از شخصیت گوئن در مورد امیدوار ماندن داشت که نظر ما را به خود جلب کرد. چه می‌شد اگر مرد عنکبوتی اندرو گارفیلد، اگر پیتر پارکر او نمی‌توانست این کار را انجام دهد؟ اگر نمی‌توانست این امید را در خود حفظ کند. او از اتفاقی که در پایان آن فیلم افتاد، خیلی آسیب دیده بود. بنابراین ما را به سمت چنین نگرشی سوق داد که برای شخصیت او پیدا کردیم و به نمایش گذاشتیم.
سپس می‌بایست در مورد اینکه مرد عنکبوتی توبی مگوایر در کجای کار قرار دارد، فکر می‌کردیم. این یک وضعیت بسیار دشوارتر از مورد قبل بود، زیرا زمان بیشتری سپری شده بود. البته بازیگران درباره اینکه پیتر پارکر و مرد عنکبوتی آن‌ها، چه کار می‌کرده و در چه وضعیتی بوده، نظرات خود را با ما در میان گذاشتند.
به گفته سامرز، این گفتگوها و تبادل نظرات منجر به مکالمات زیاد و نوشته‌های زیادتری شد که حداقل ۱۰ بار آن صحنه را بازنویسی کردند. در نهایت نسخه‌ای که ما تماشا کردیم و طرفداران زیادی را خوشحال کرد، نقطه اوج ایده‌های ارائه شده در پیش‌نویس‌های پیشین بود. چیزی که به نظر می‌رسد نویسندگان از آن بسیار راضی هستند. مک‌کنا گفت:
تکه داستان‌های زیادی وجود دارد، اما به روش‌های کمی متفاوت. این برای ما حکم یک تکامل رو به جلو را داشت که فرصت پیدا کردیم با تمام این افراد باورنکردنی کار کنیم. همه ما با یکدیگر همکاری می‌کردیم، چیزی که بسیار فوق‌العاده بود. تنها تلاش می‌کردیم که این مفهوم عالی بیان شود.
نتیجه‌ی کار Spider-Man: No Way Home به یکی از جذاب‌ترین و موفق‌ترین نسخه‌های سینمایی مرد عنکبوتی در سینماها تبدیل شد که حتی توانست با عبور از آواتار به سومین فیلم پرفروش تاریخ آمریکا تبدیل شود.
ویجیاتو سینما: هر آنچه درباره سریال ارباب حلقه‌ها باید بدانید + تحلیل تریلر [تماشا کنید]
تماشا کنید: با بالاترین کیفیت در یوتوب ویجیاتو سینما
همچنان منتظر دکتر استرنج…😶
باید بگم که به بدترین شکل ممکن این کار رو کرد
چه پتانسلی داشت این داستان
فکرشو بکن میتونست توی یه نیمچه نبرد زمانی که هر ۶ تا دشمن اصلی مرد عنکبوتی دارن اون رو ناک اوت میکنن یهویی اون دو تا اسپایدر من سر برسن و نجاتش بدن و بعد از این خودشون رو برای نبرد نهایی پایان فیلم آماده کنن
همین تصورشم لذت بخشه
خطر اسپویل
.
.
.
‌.
از نظر من ورود اسپایدر منا خیلی جالب برام نبود همینطوری وارد شدن /:
اونایی که فیلمو دیدن می‌دونن
نمی دونم چرا، ولی حس می کنم همچین سکانس خاطره انگیزی رو می تونستن تاثیر گذارتر بکنن
خوب بود ها، ولی اونقدر که باید موثر نبود روی من
دقت کنید :
باب میل طرفداران:))
این نشون میده عوامل فیلم به شعور و سلیقه مخاطب احترام گذاشتند
دست مریزاد
نظر شخصیه ولی به نظر من کلا خیلی فیلم ساده ای بود من دور از خانه رو حتی بیشتر دوست داشتم
درسی که حسن فتحی از نتفلیکس آموخت
دارث ویدر و دارک‌ساید در کمیک‌های مارول؟!

source

توسط funkhabari