زمین لرزه در راه است
در اوایل سال ۲۰۲۲ اپیک گیمز تصمیم گرفت تیلتد تاورز را که یکی از محبوب‌ترین مناطق فورتنایت است را به بازی بازگرداند.
تیلتد تاورز یکی از شناخته شده‌ و محبوب‌ترین منطقه‌های فورتنایت محسوب می‌شود که در ۱۸ ژانویه سال ۲۰۱۸ (۲۸ دی ۱۳۹۶) با فصل دوم به بازی اضافه شده بود. تیلتد تاورز هم در سال‌های گذشته دچار تغییرات زیادی شده است. به عنوان مثال در یک بازه زمانی با سالتی اسپرینگز (Salty Springs) ترکیب شده تا سالتی تاورز (Salty Towers) را تشکیل دهد. اکنون دوباره تغییراتی در راه بوده و احتمالا دوباره شاهد نابودی آن خواهیم بود.
FortTory یکی از لیکرهای معتبر فورتنایت محسوب می‌شود که از در خطر بودن تیلتد تاورز خبر داده است. Imagined Order در مناطق مختلفی در نقشه ظاهر شده‌ و با مته‌های مکانیکی شروع به کندن زمین کرده‌اند. این کار از سوی Imagined Order باعث ایجاد زلزله شده و در زمین شکافت ایجاد خواهند کرد. بنابر گزارش سایت گیم رنت، این موضوع تیلتد تاورز را در خطر نابودی دوباره قرار می‌دهد.
FortTory اعلام کرده است که این شکافت‌ها در سه منطقه رخ خواهد داد که هر سه نزدیک به تیلتد تاورز هستند. این سه منطقه یک مثلث تشکیل می‌دهند که تیلتد تاورز در میان آن قرار دارد. البته مدارک خاصی برای تایید صحبت‌های FortTory وجود ندارد و باید منتظر واکنش رسمی اپیک گیمز در هفته‌های آینده بمانیم. مطمئنا Imagined Order اهداف بزرگ‌تری دارد و نابودی تیلتد تاورز تنها هدف آن‌ها نیست.
بازی Fortnite در حال حاضر روی پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، پی‌سی، نینتندو سوییچ و گوشی‌های هوشمند قرار دارد.
ویجیاتو سینما: هر آنچه درباره سریال ارباب حلقه‌ها باید بدانید + تحلیل تریلر
تماشا با بالاترین کیفیت در یوتوب ویجیاتو سینما
کلا یه ماه اومده بود چرا دوباره خرابش میکنن
پلیر فورتنایت: اوه مای گاد دوباره برگشت😀
اپیک گیمز: دکمه نابودی تیلتد تاورز زده شد🗿💤
میدونی چَرا
اینم زسر سره محسنه
میدونین که محسن گفت آخرین باری که فورتنایت بازی کرده بود تیلتد تاورز فرود اومده بود و الان که محسن باز رفته اونجا باز میخوان برش دارن
نهههههه
چه مرضی داره ایمیجین اوردر
البته واسه تتیلتد عادیه چون فورت تا تونسته سر این مپ بلا اورده
من خودم فورت بازی نمیکنم اما از گیم پلی ها میشه فهمید از بهترین مناطق بازیه
حیفه
چه وضعشه یا اضافه نکنید یا زود حذف نکنید
من که دیگه کپی خور کردم و فورتنایت نداروم
الان دیگه مردم نگران زلزله اومدن توی بازی هم هستن؟
جالبه
نهههه
میان رده‌های هواوی انتخاب‌هایی با ارزش خرید بالا هستند
عصری از صنعت کمیک بوکی که به آن توجه کافی نمی‌شود

source

توسط funkhabari