instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
فیلم Uncharted موفق شده تا صدر جدول باکس آفیس داخل آمریکا را از آن خود کند.
فیلم آنچارتد (Uncharted) به تازگی در داخل آمریکا روی پرده سینماها اکران شده است و موفق شده تا در این آخر هفته، با کسب فروش 44.1 میلیون دلاری، صدرنشین جدول باکس آفیس داخل آمریکا شود.
فیلم «آنچارتد»، اثری اکشن و ماجراجویی بر اساس مجموعه بازی‌هایی به همین نام است. نقش اصلی این فیلم را تام هالند (Tom Holland) به نمایش درآورده است. این فیلم، آزمایشی برای موفقیت‌های مالی تام هالند خارج از نقش مرد عنکبوتی خواهد بود.
این فیلم با نقدهای متوسطی روبه‌رو شده بود اما از آنجا که بر اساس یک مجموعه بازی بسیار محبوب است و رده سنی آن PG-13 است، توانسته تا مخاطبان زیادی را به سینماها بکشاند. کارگردانی این فیلم را نیز روبن فلیشر (Ruben Fleischer) در دست داشته است.
فیلم آنچارتد موفق شده تا در سینماها خارج از آمریکا به فروش نزدیک به 100 میلیون دلار دست پیدا کند و بدین ترتیب، فروش جهانی این فیلم تا به امروز از مرز 140 میلیون دلار عبور کرده است. البته، با اکران این فیلم در سینماهای کشور چین، افزایش فروش قابل توجهی را شاهد خواهد بود.
فیلم سگ (Dog) با بازی چنینگ تیتوم (Channing Tatum)، فیلم جدیدی است که این هفته روی پرده سینماها اکران شده است. این فیلم موفق شده تا در این آخر هفته، 15.1 میلیون دلار در داخل آمریکا فروش داشته باشد. این فیلم که با بودجه 15 میلیون دلاری ساخته شده است، در مسیر موفقیت قرار دارد. فیلم «سگ» با این فروش خود، در جایگاه دوم جدول باکس آفیس این هفته قرار گرفته است.
در رده سوم جدول باکس آفیس هفته، فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home) قرار گرفته است. این فیلم که در دهمین هفته اکران خود روی پرده سینماها قرار دارد، توانسته تا در این آخر هفته در داخل آمریکا به فروش 7.2 میلیون دلاری دست پیدا کند. با این مبلغ، فروش کلی این فیلم در داخل آمریکا به مرز 772 میلیون دلاری رسیده‌ است.
فیلم مرگ روی نیل (Death on the Nile) در دومین هفته اکران خود روی پرده سینماها، به جایگاه چهارم سقوط کرده است. این فیلم نسبت به هفته گذشته حدود 50 درصد کاهش فروش داشته است و تنها مبلغ 6.3 میلیون دلار را در داخل آمریکا کسب کرده است. این فیلم تاکنون به فروش 57 میلیون دلاری در داخل آمریکا دست یافته است. فیلم «مرگ روی نیل» با بودجه 90 میلیون دلاری ساخته شده و تاکنون به فروش جهانی 75 میلیون دلاری دست پیدا کرده است.
در رده پنجم جدول باکس آفیس هفته نیز فیلم جک‌اس تاابد (Jackass Forever) قرار دارد. این فیلم با کسب فروش 5.2 میلیون دلاری در این هفته، کل فروش خود در داخل آمریکا را به مبلغ 47.7 میلیون دلار رسانده است که نسبت به بودجه 10 میلیون دلاری آن، رقم قابل قبولی است.
منبع: ورایتی
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari