همه چیز برای Dawn of Ragnarök آماده است
یوبیسافت جزئیات به‌روزرسانی بزرگ بعدی بازی Assassin’s Creed Valhalla را اعلام کرد که قرار است روز سه‌شنبه منتشر شود.
به‌روزرسانی ۱.۵.۰ بازی Assassin’s Creed Valhalla بسیاری از مشکلات آن را برطرف می‌کند که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به مشکل ماموریت A Brewing Storm اشاره کرد که کامل کردن آن را تقریبا غیرممکن می‌کرد.
بسته به پلتفرم شما، این به‌روزرسانی بین ۹ تا ۱۶ گیگابایت حجم دارد و همچنین شامل تنظیمات درجه سختی و به‌روزرسانی‌های برای سیستم مخفی‌کاری می‌شود و راه را برای انتشار بسته الحاقی Dawn of Ragnarök بازی هموار می‌کند که در ۱۰ مارس (۱۹ اسفند) منتشر خواهد شد.
زمان دقیق انتشار این به‌روزرسانی روز سه‌شنبه ۲۲ فوریه (۳ اسفند) در ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه است.
در بسته الحاقی Dawn of Ragnarök بازیکنان نقش «اودین» را بازی می‌کنند که سفری به سرزمین اسوارتالف‌هایم (Svartalfheim) را آغاز کرده تا بالدر را از چنگ غول آتشی Surtr نجات دهد. این بسته الحاقی که توسط یوبیسافت صوفیه (بلغارستان» توسعه‌دهنده Assassin’s Creed Rogue و بسته الحاقی Curse of the Pharaohs بازی Assassin’s Creed Origins در حال ساخت است، حدود ۳۵ ساعت گیم پلی خواهد داشت.
پیش از انتشار Dawn of Ragnarök، یوبیسافت به بازیکنان خود این شانس را می‌دهد که Assassin’s Creed Valhalla را از ۲۴ تا ۲۸ فوریه (۵ تا ۹ اسنفد) به صورت رایگان بازی کنند.
از سویی دیگر، اخیرا اعلام شده بود یکی از بسته‌های الحاقی بازی Assassin’s Creed Valhalla که درباره Basim است، به بازی مستقل بعدی این سری تبدیل شده و  امسال یا سال ۲۰۲۳ منتشر خواهد شد.
چالش ماینکرفت #۳ – تو ماینکرفت فوتبال بازی کردیم!
تماشای ویدیو از یوتوب ویجیاتو
این بازی یه توهین با اساسیناست
خوبه ولی اسم اساسین بهش نمی یاد
دی ال سی خفنیه ولی یه بازی دیگس اصلا. همینو با یه اسم دیگه بدین نترسین میخرن مردم
اساسین کرید:یوبیسافت داره از اسمم سوء استفاده میکنه😭
تام کلنی:اولین بارته؟
هیچ وقت درک نکردم یه وایکینگ چطوری میخواد مخی کاری بکنه😑
هعی 😔
کاش اسم این دی ال سی اساسین نبود
اونوقت میتونست خیلی موفق تر بشه
من خودم هنوز والهالا رو تجربه نکردم و منتظرم یه نسخه ای مثل ویچر کامپلت ادیشن یا هورایزن زیرو دوان کامپلت ادیشن هستم که دی ال سی هاش رو هم بازی کنم
یوبیسافت تا حد امکان داره از این بازی می چاپه مردم رو!
میان رده‌های هواوی انتخاب‌هایی با ارزش خرید بالا هستند
عصری از صنعت کمیک بوکی که به آن توجه کافی نمی‌شود

source

توسط funkhabari