گفته شده 2K ناشر این بازی خواهد بود
یک علامت تجاری (Trademark) جدید از استودیو Supermassive کشف شده که نشان می‌دهد آن‌ها تنها بر مجموعه Dark Pictures کار نمی‌کنند و یک بازی دیگر نیز در دست ساخت دارند.
این علامت تجاری که «The Quarry» نام دارد، اجازه می‌دهد که استودیو Supermassive برای استفاده در نرم افزارهای بازی، خدمات سرگرمی و خدمات برنامه نویسی کامپیوتری از آن به کار ببرد، اما اینطور که نشان می‌دهد آن‌ها قصد دارند برای ساخت یک بازی جدید استفاده کنند.
منابع VGC توانستد صحت و سقم این موضوع را تایید کنند و حتی ادعا کردند که «The Quarry» توسط شرکت 2K منتشر خواهد شد که برای اواخر سال ۲۰۲۲ برنامه‌ ریزی شده است. 2K هنوز در این رابطه جوابی نداده است. آنطور که توسط کاربر the_marmolade کشف شد، آرم و عنوان The Quarry در سایت EUIPO، دفتر مالکیت معنوی اتحادیه اروپا به ثبت رسیده است.
اوایل ماه گذاشته خبر رسید که Supermassive پنج لوگو و عنوان جدید را برای بازی‌های اعلام نشده در سری Dark Pictures ثبت کرده است. این عناوین که هنوز به طور رسمی اعلام نشده‌اند، عبارت بودند از:
سال گذشته خبر رسید که شرکت سرگرمی دانمارکی Nordisk توانسته ۳۰.۷ درصد از سهام استودیو سازنده بازی‌های The Dark Pictures و Until Dawn را به دست آورد. Nordisk Games مستقر در کپنهاگ دانمارک، اکنون در چندین شرکت بازی اروپایی از جمله مالکیت کامل استودیو Avalanche سازنده Just Cause و Mad Max و همچنین مالکیت جزئی Raw Fury ناشر بازی Call of the Sea و استودیو MercurySteam سازنده بازی Metroid: Samus Returns سرمایه‌گذاری کرده است.
استودیو Supermassive Games نهمین شرکت اضافه شده به این مجموعه و اولین سرمایه‌گذاری شرکت دانمارکی در بریتانیا بود. پیت ساموئلز، مدیرعامل این استودیو در بیانیه‌ای در آن زمان گفت:
از اینکه Nordisk Games در کنار ماست، بسیار خرسندیم چرا که مطمئنیم در آینده روزهای بسیار هیجان‌انگیزی در راه خواهند بود. از لحظه‌ای که با مارتین (والفیس) و میکل (ویدر) ملاقات کردیم، متقاعد شدیم که نوردیسک شرکای خوبی برای ما خواهند بود و احساس افتخار می‌کنیم که از تجربه و تخصص Nordisk Games در هیئت مدیره خود استفاده کنیم.
خفن‌ترین کارایی که تو جی تی ای آنلاین میشه انجام داد
تماشا از کانال یوتیوب ویجیاتو
امیدوارم Until Dawn 2 باشه
از بسکتبال تا قاتل سریالی!
پول مهد انگیزه و وجدان می‌شود

source

توسط funkhabari