instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
یوبیسافت (Ubisoft) برنامه‌های خود را برای سال هفتم Rainbow Six Siege اعلام کرده است و تاکید بیش‌تری بر تجربه‌ی آنلاین بهتر و سیستم ضد تقلب بازی خواهد داشت.
بازی تیراندازی اول شخص یوبیسافت، از زمان انتشار در حال تکامل و توسعه بوده است. شخصیت‌ها، نقشه‌ها، اپراتورها و رویدادهای مختلفی که برای آن عرضه شد، بازی را نسبت به آنچه در روز عرضه بود، بسیار متفاوت کرد و اکنون به‌نظر می‌رسد که این پشتیبانی‌ها تمامی ندارد و از برنامه‌های سال هفتم Rainbow Six Siege پرده برداری شده است.
هرچند که جزئیات فصل اول یعنی Demon Veil منتشر شده است، اما بخش عظیمی از تمرکز سال هفتم بازی منحصر به تجربه‌ی پلیرها و تلاش‌های ضد تقلبی است که در فصل قبل معرفی شده بود.
فصل اول بازی Rainbow Six Siege در سال هفتم، بر قطعی‌ها و تشخیص ترول‌کنندگان، فصل دوم بر مشکلات Friendly Fire، فصل سوم بر اضافه کردن قابلیت گزارش دادن هم‌تیمی‌ها حین ریپلی‌ها و معرفی امتیاز شهرت برای پلیرها و فصل چهارم بر افزودن قابلیت بلاک کردن کسانی که بیش از یک بار قوانین را نقض کرده‌اند، تمرکز خواهد داشت.
فارغ از نکات ذکر شده، دارندگان نسخه‌ی کنسولی بازی نیز به‌روزرسانی‌هایی دریافت خواهند کرد که شامل شخصی‌سازی هدف‌گیری، تنظیمات میدان دید، تغییراتی در برخی اپراتورها نظیر Zero، Bandit، Dokkaebi، Thatcher خواهند بود.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
هر چه قدر روی ضد چیت بیشتر تمرکز کنن بهتر هست
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari