instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
VIZ Media در خبری اعلام کرد که سه لایت ناول دیگر از مجموعه Demon Slayer منتشر می‌شود.
VIZ Media گفته است که هدف آن‌ها از این لایت ناول‌ها، گسترش جهان Demon Slayer است و از طرفی دیگر شخصیت‌هایی که در مانگای اصلی، فرصت چندانی برای حضور و خودنمایی پیدا نکردند؛ حضور گسترده‌تری پیدا می‌کنند.
این سه رمان، داستان مانگای اصلی را ادامه نمی‌دهند؛ بلکه در بازه‌های زمانی مختلف و در نقاط مختلف داستان مانگای اصلی روایت می‌شوند. هر فصل داستان خاص خود را دارد و بر روی یک شخصیت خاص متمرکز است. این باعث شده که شخصیت‌های جذابی که در داستان اصلی حضور کمرنگی داشتند؛ توجه و خط داستانی که لیاقت آن را دارند، بدست آورند.
سه لایت ناول Flowers Of Happiness (گل‌های شادی)، One Winged Butterfly (پروانه یک بال) و Signs From The Wind (نشان‌هایی از طرف باد) نام دارند.
مانگای Demon Slayer، جز موفق‌ترین و پرفروش‌ترین مانگاهای تاریخ قرار دارند. از این مانگاها بیش از 150 میلیون نسخه به فروش رسیده است. همچنین انیمه‌ی اقتباسی از دنیای Demon Slayer نیز با استقبال فراوان طرفداران مواجه شده است. ارزش فرانچایز Demon Slayer، سالانه 9 میلیارد دلار تخمین زده شده است. بنابرین گسترش دنیای این مجموعه با لایت ناول‌ها بسیار معقول به نظر می‌رسد.
لایت ناول‌ها، رمان‌های کوتاهی هستند که قشر هدف آن‌ها بزرگسالان و دانش‌آموزان دبیرستانی است.
Demon Slayer، به تازگی و پس از انتشار فصل دوم انیمه‌ی اقتباسی از آن با موج جدیدی از محبوبیت روبرو شده است. طرفداران بی‌شمار این مجموعه در سرتاسر جهان در حال افزایش هستند. انیمه‌ی Demon Slayer برای فصل سوم نیز تمدید شده است و در پاییز 2022 منتشر خواهد شد.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
نزوکو 🤝 کراش عالمیان
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari