خطر اسپویل داستان The Last of Us: Part I to Part II
«نیل دراکمن» رئیس استودیو ناتی داگ و کارگردان بازی The Last of Us سرانجام درباره تغییر شخصیت «جوئل» در نسخه دوم این بازی توضیح داد.
هرچند بازی The Last of Us: Part II در حال نزدیک شدن به دومین سالگرد خود است اما همچنان مورد توجه بسیاری از طرفداران قرار دارد. به خصوص اینکه سریال آن هم اکنون توسط شبکه HBO در حال ساخت است و گفته می‌شود که سال آینده پخش خواهد شد. هرچند هر دو بازی The Last of Us و The Last of Us: Part II در متاکریتیک امتیازات بسیار خوبی دارند، اما برخی طرفداران از برخی تغییرات بازی راضی نیستند و دراکمن را در شبکه‌های اجتماعی مجبور به پاسخگویی در مورد برخی تصمیمات کرده‌اند.
ادامه این مطلب داستان The Last of Us: Part II را اسپویل می‌کند
دراکمن اخیرا در توییتر به یکی از طرفداران که درباره تغییرات ایجاد شده برای جوئل در بازی دوم سوال داشت، پاسخ داد. همانطور که احتمالا بدانید، جوئل در بازی دوم توسط «ابی» به طرز وحشیانه‌ای به قتل می‌رسد. با این وجود، به نظر می‌رسد یکی از طرفداران با عدم آگاهی او هنگام ورود به اقامتگاهی که باعث مرگش می‌شد، مشکل داشته است.
این طرفدار در توییتر، میم بالا را برای دراکمن ارسال کرد که جوئل را در The Last of Us و The Last of Us: Part II مقایسه می‌کند. توضیحات میم اشاره می‌کند که جوئل در بازی اول یک بازمانده با تجربه بوده که هرگز به غریبه‌ها اعتماد نمی‌کرده اما در بازی دوم وارد اقامتگاهی پر از غریبه شده و همان ابتدا بازی کشته شده است.
همانطور که تقریبا انتظار می‌رفت، دراکمن برخورد مهربانانه‌ای با این مقایسه نداشت. او در توییت خود، اشاره کرد که جوئل هیچ چاره‌ای جز وارد شدن به این اقامتگاه نداشت، زیرا در غیر این صورت او و تامی توسط انبوهی از زامبی‌ها که در تعقیب آن‌ها بوده‌اند کشته می‌شدند.
او در ادامه توییت خود نوشت:
غریبه‌ای در بازی اول را به یاد می‌آورید که جوئل به او اعتماد کرد و حتی در کنار او خوابید؟ در اینجا یک سرنخ وجود دارد: او بعدا جوئل و الی را برای محافظت از بردارش ترک کرد تا بمیرند.
اگر بازی اول را تجربه کرده باشید، احتمالا بدانید که دراکم به هنری و سم اشاره دارد که جوئل به آن‌ها در The Last of Us اعتماد کرد.
با این وجود طرفداران در شبکه‌های اجتماعی از نظر نیل دراکمن دفاع کرده‌اند و بسیاری از آن‌ها به این نکته اشاره دارند که اگر به جزئیات داستان در بازی توجه داشته باشید، تصمیم‌گیری جوئل را کاملا درک خواهید کرد. نظر شما در مورد شکایت این کاربر چیست؟
چالش ماینکرفت #۳ – تو ماینکرفت فوتبال بازی کردیم!
تماشای ویدیو از یوتوب ویجیاتو
تا جایی که جوئل مرد و الی بالا سر قبر مرحوم بود رفتم
متاسفانه امتحانات نمیذاره درست و حسابی بازی کنم البته از یه طرف دیگه داداشم بهم میگه باید کنار من بازی کنی تا من هم بازی رو متوجه بشم هم تو اون صحنه هارو نبینی🤦‍♀️
ولی نیل دراکمن واقعا حق گفته با اینکه کسی از داستان گیم خوشش نیومد از همون اول که بازیش کردم تا اخرش ، واقعا حرف نداشت🗿🖤
لوکی این درست.
چرا اسمش رو بهشون گفت؟
طرف زده کل بشریت رو نابود کرده بعد می ره اسمش رو به یه سری آدم می گه
حس من به بازی هنوز که هنوزه یه جوریه
یه وقتایی فکر بهش میکنم میبینم شاهکاره یه وقتایی میبینم داستانش دوست نداشتم بعصی جاهاش و همون حس عشق و تنفر هست
ولی به شخصه د لست اف اس ۱ رو خیلی خیلی خیلی بیشتر دوست داشتم و به نظرم اون خیلی شاهکاره و داستان فوق العادس🔥یکی از بهترین بازی های عمرمه لست اف اس ۱❤️
اصلا نیل دارکمن عشقه ❤️❤️
یکی از بهترین کارگردان های صنعت گیم
که پرافتخارترین مجموعه تاریخ ویدئو گیم رو خلق کرده یعنی مجموعه لست آف اس که فقط ۲ نسخه اش چیزی حدود ۵۰۰ تا جایزه گوتی برده 🔥🔥
میان رده‌های هواوی انتخاب‌هایی با ارزش خرید بالا هستند
عصری از صنعت کمیک بوکی که به آن توجه کافی نمی‌شود

source

توسط funkhabari