instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
یکی از عناوینی که نقش موثری در تبدیل شدن SNES به بهشت بازی‌های نقش‌آفرینی داشت، بازی Super Mario RPG بود.
این بازی در کنار Chrono Trigger ،Final Fantasy VI و Earthbound از بزرگ‌ترین بازی‌های نقش‌آفرینی دوران خود به شمار می‌رفت، اما با گذشت حدود 26 سال از عرضه بازی مذکور و با وجود علاقه بسیاری از هواداران، هنوز هیچ دنباله‌ی رسمی‌‌ای برای Super Mario RPG عرضه نشده‌است.
کارگردان بازی، آقای چیهیرو فوجیکاوا (Chihiro Fujioka)، به تازگی در مصاحبه خود با MinMaxx در مورد دنباله‌ی این بازی گفته است که:
بله، کاملاً! علاقه زیادی دارم که یک دنباله برای Super Mario RPG بسازم. من در دوران کاری‌ام روی پروژه‌های بزرگ زیادی کار کرده‌ام، اما بسیار علاقه دارم که آخرین کارم یک بازی بزرگ Super Mario RPG باشد.
هرچند هرگز شاهد عرضه یک دنباله رسمی برای این بازی محبوب نبوده‌ایم، اما لازم به ذکر است که نخستین بازی Paper Mario در ابتدا با نام Super Mario RPG 2 در دست ساخت بود. همینطور Fujioka نیز مشغول به ساخت سری Mario & Luigi شد و به دلیل حضور دو مجموعه‌ی Paper Mario و Mario & Luigi روح Super Mario RPG زنده‌ ماند، اما کارگردان بازی به بازگشت به نقطه‌ی اول علاقه بیشتری دارد:
من فکر می‌کنم که Mario & Luigi بازی بسیار جالبی است؛ اما شخصا به ساخت یک Super Mario RPG که در آن فقط ماریو قابل کنترل باشد علاقه بیشتری دارم.
همکاری مجدد نینتندو و اسکوئر انیکس در ساخت یک Super Mario RPG جدید با آغوش باز هوادران مواجه خواهد شد.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
ماریو rpg 😲؟
چرا نینتندو یه ماریو فلایت سیمولاتور برای رقابت با مایکروسافت فلایت نمیده؟ یه ماریو تاکتیک هم بدن برای رقابت با xcom
xcom بازی نکردم ولی Mario + Rabbids هست که خیلی هم بازی خوبیه فکر کنم شبیه xcom هست.
سن همین بازی دوبرابر سن توع
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari