دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
لیست کارهای عقب‌افتاده، فاکتورهای پرداخت نشده و شرکتی که سوت و کور است… این تصویر کسب‌وکاری است که برای پرداخت خرید اقلام و خدمات مورد نیاز خود از خارج از کشور به مشکل خورده است. مشکل دریافت و پرداخت‌های ارزی در ایران مشکلی یکی دو روزه نیست. تحریم تقریبا در بسیاری از زمینه‌های مختلف بیزینسی، صدای فعالان آن را درآورده است. اما آیا واقعا راهی برای افتتاح حساب پی پال بیزینسی از ایران وجود دارد؟ در این مقاله درباره راه‌حل افتتاح حساب امن پی پال می‌گوییم.
مشکلات و موانع ساخت اکانت امن پی پال در ایران
قبول این واقعیت که کشور ما سال‌هاست با تحریم‌های بانکی دست و پنجه نرم می‌کند، موجب شده که بسیاری از افراد و شرکت‌ها از افتتاح حساب پی پال برای پرداخت سریع و امن نااُمید شوند. حساسیت پی پال به ایران و آی‌پی ایرانی موضوع جدیدی نیست و سال‌هاست که کاربران کشور ما به دلیل تحریم‌های بانکی قادر به استفاده از سرویس پی پال نیستند. پی‌پال در صورت شناسایی هر مورد مشکوک در این زمینه به سرعت اکانت فرد را مسدود کرده و فرآیند بازگرداندن حساب، ارسال مدارک و تایید هویت نیاز به عبور از هفت خوان رستم دارد! ولی یک راه امن و بی‌دردسر برای افتتاح حساب پی پال وجود دارد. در جشنواره نوروزی نیک پرداخت می‌توانید صاحب یک حساب امن پی پال شوید.
چرا افتتاح حساب پی پال با نیک پرداخت امن است؟
اگر شما هم برای خریدهای بین‌المللی، دریافت درآمد ارزی فریلنسری و ارسال پول به خارج از کشور به مشکل خورده‌اید، ما یک راه حل امن برایتان داریم. تیم نیک پرداخت بیش از ۱۵ سال است که در حوزه پرداخت ارزی فعالیت می‌کند و پرداخت‌های بین‌المللی کسب‌وکارها و فریلسنرهای زیادی را از طریق پی پال انجام داده است. حالا نیک پرداخت به پشتوانه همین تجربه و آشنایی کامل با قوانین پی پال و شرایط تحریم، سرویس افتتاح حساب پی پال وریفای شده را در قالب سه بسته متنوع ارائه کرده است تا هر ایرانی بتواند یک حساب ارزی امن و وریفای شده اختصاصی داشته باشد و با جهان تبادلات مالی برقرار کند.
با  سرویس افتتاح حساب پی پال نیک پرداخت می‌توانید به راحتی از سایت‌های خارجی خرید کنید، درآمد ارزی خود را نقد کنید (بدون چک و سفته و با قیمتی بهتر) و حساب خود را برای خرید، شارژ کنید. ضمن اینکه در کنار تکمیل افتتاح حساب پی پال خود، در طول جشنواره نوروزی نیک پرداخت می‌توانید از تخفیف‌های هیجان انگیز و آیتم‌های تکمیلی بهرهمند شوید.
در صورتی که قصد افتتاح حساب ارزی امن‌تر و وریفای شده را دارید جشنواره نوروزی «تو + ۴۲۶ میلیون نفر» نیک پرداخت که تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ برگزار می‌شود، فرصت بسیار خوبی است.
بسته‌های امن افتتاح حساب پی پال نیک پرداخت مختص چه کسانی است؟

ویژگی‌های بسته‌های امن افتتاح حساب پی پال
برای افتتاح حساب پی پال امن و وریفای شده و کسب اطلاع از قیمت بسته‌ها و جزییات آن‌ها کافی‌ست روی این لینک کلیک کنید تا وارد جشنواره افتتاح حساب پی پال نیک پرداخت شوید. فراموش نکنید این جشنواره فقط تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ برگزار می‌شود. اگر در امور پرداخت ارزی و تبادلات مالی با خارج از کشور دستی بر آتش دارید و تحریم‌ها جلوی پیشرفت شما را گرفته، پیشنهاد ما به شما خرید این بسته‌هاست. پشتیبانی ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته نیک پرداخت در تمام مسیر کنار شماست.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari