سومین فیلم رابرت اگرز دو ماه دیگر اکران می‌شود
رابرت اگرز کارگردان The Northman، حماسه انتقام‌جویانه وایکینگ‌ها که آن را به‌ عنوان «بلاک باسترترین فیلم» خود توصیف می‌کند، این هفته در IGN Fan Fest چهار عکس جدید از فیلم را منتشر کرد و در رابطه با تعهد خود به صحت تاریخی و همچنین برخی از الهامات در طراحی ظاهر شخصیت‌های خاص فیلم صحبت کرد.
در چهار تصویر جدید از فیلم الکساندر اسکاشگورد در نقش شاهزاده وایکینگ Amleth، کلیس بنگ در نقش پادشاه افسانه‌ای Fjölnir، اینگوار سیگوردسون در نقش The Sorcerer و ایتن هاوک در نقش پادشاه Aurvandil حضور دارند. در فیلم The Northman، املث پس از کشته شدن پدرش، توسط عموی خود، فیولنیر، به دنبال انتقام‌جویی می‌رود. اولین تریلر این اثر حماسی سه ماه پیش منتشر شد که نظر اکثر سینمادوستان را به خود جلب کرد.
رابرت اگرز آملث را یک شخصیت «Berserker» (جنگاور اسکاندیناوی) نامید که می‌تواند همچون یک خرس وحشی باشد. او همچنین فاش کرد که سر مومیایی شده The Sorcerer در عکس‌های جدید، از «توانایی‌های پیشگویانه» اودین الهام گرفته شده است.
اگرز گفت که فیلم‌ها به طور کلی نباید آنچنان به دقت و صحت تاریخی پایبند باشند. او از اقتباس دراکولا فرانسیس فورد کاپولا به عنوان نمونه خوبی از یک فیلم با طراحی فوق‌العاده نام برد که حداقل از نظر تاریخی دقیق نبود. اگرز ترجیح می‌دهد فیلم‌های او در واقعیت ریشه داشته باشند.
[دقت تاریخی] واقعاً برای فیلمسازی مهم نیست. شما می‌توانید بدون دقیق بودن یک داستان تاریخی عالی بسازید. دراکولای کاپولا یکی از بهترین فیلم‌های طراحی شده از نظر من است اما اصلا از نظر تاریخی دقیق نیست. اما رعایت دقت تاریخی چیزی است که به هر دلیلی آن را دوست دارم. مرا هیجان‌زده می‌کند.
در مصاحبه‌ با Collider، اگرز در مورد اینکه چگونه نظر متخصصان را در رابطه با تاریخچه‌ای که می‌خواست در فیلم بپردازد را جویا شد، صحبت کرد:
من با بهترین مورخان و باستان شناسان وایکینگ‌ها همکاری کردم که در مورد فیلم مشاوره می‌دادند، با بسیاری از افراد همکاری کردم که همگی بخشی از جامعه باستان شناسی تجربی و تاریخ زنده وایکینگ‌ها هستند.
باید اشاره کرد که اگرز با دوره‌های تاریخی غریبه نیست. او کار خود را با فیلم ترسناک The VVitch شروع به کار کرد و سپس فیلم روانشناختی سورئالیستی The Lighthouse با بازی رابرت پتینسون و ویلم دفو را ساخت که هر دو اثر نظر اکثر منتقدین را به خود جلب کردند.
فیلم The Northman بر اساس حماسه‌ای قدیمی به نام «شاهزاده آملث یوتلند» نوشته شده که شکسپیر از آن برای نوشتن هملت الهام گرفته بود و بازیگران نام آشنایی همچون نیکول کیدمن، آنیا تیلور جوی، بیورک و ویلم دافو نیز در آن حضور دارند. این فیلم برای اکران در روز ۸ آوریل ۲۰۲۲ (۱۹ فروردین ۱۴۰۱) برنامه ریزی شده است.
چالش ماینکرفت #۳ – تو ماینکرفت فوتبال بازی کردیم!
تماشای ویدیو از یوتوب ویجیاتو
توانایی‌های یک بار مصرف
از بسکتبال تا قاتل سریالی!

source

توسط funkhabari