instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
کارگردان فیلم Sonic the Hedgehog 2 اظهار داشته که این فیلم پر از ایستر اگ‌هایی از بازی‌ها خواهد بود.
کارگردانی فیلم سونیک خارپشت 2 (Sonic the Hedgehog 2) را جف فاولر (Jeff Fowler) در دست دارد. او در جدیدترین اظهارات خود گفته است که در این فیلم، ایستر اگ (نکات ریز و پنهانی) زیادی از بازی‌ها وجود خواهد داشت. علاوه بر این، جوک‌ها بسیار بامزه و زیاد خواهند بود.
اتفاقات فیلم «سونیک خارپشت 2» درست مدتی پس از اتفاقات پایان فیلم قبلی رخ خواهند داد. در این فیلم جدید، سونیک امیدوار است که قهرمانی بزرگتر و بهتری برای جهان باشد. با این حال، دکتر اگمن به همراه ناکلز اکیدنا برمی‌گردد تا با پیدا کردن مستر امرالد بتواند جهان را فتح کند.
حالا، سونیک باید با کمک گرفتن از دوست جدیدش به نام مایلز پراور ملقب به تیلز، سعی کند تا جلوی این دو نفر را بگیرد و جهان را نجات دهد. بن شوارتز (Ben Schwartz) بار دیگر صداپیشگی شخصیت اصلی این فیلم خواهد بود. دیگر صداپیشگان نیز شامل جیم کری (Jim Carrey) در نقش دکتر اگمن، جیمز مارسدن (James Marsden) در نقش تام، تیکا سامپتر (Tika Sumpter) در نقش مدی، ناتاشا راثول (Natasha Rothwell)، آدام پالی (Adam Pally)، کالین اوشاگنسی (Colleen O’Shaughnessey) در نقش تیلز و ادریس البا (Idris Elba) در نقش ناکلز است.
کارگردان جف فاولر در جدیدترین مصاحبه خود، در مورد این فیلم جدید صحبت کرده است. جف فاولر نوید ایستر اگ‌های فراوانی را در این فیلم داده است. او گفته:
همه نوع ایستر اگ در این فیلم وجود دارند. یکی از آن‌ها یعنی هواپیما دوباله را در تریلر مشاهده کردید. این یک جلوه جذاب و نمادین از سونیک 2 است. از همین رو، ما سعی کردیم تا جای ممکن، ایستر اگ‌های جالب توجه و برجسته‌ای از سونیک 1 و 2 در درون این فیلم جای دهیم تا یک نسخه سینمایی بسازیم که طرفداران از آن لذت ببرند.
قرار دادن این همه ایستر اگ در درون این فیلم، واقعا یک کار بسیار دشوار بوده است. من بسیار هیجان‌زده هستم تا بینندگان و طرفداران این فیلم را ببینند و ایستر اگ‌های آن را پیدا کنند.
فیلم «سونیک خارپشت 2» قرار است در تاریخ 8 آوریل سال 2022 میلادی (جمعه 19 فروردین 1401) روی پرده سینماها اکران گردد.
منبع: اسکرین رنت
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
از نکات جالب نسخه قبلی هم ارجاعات زیاد به بازی و کارتونهای سونیک بود. تو این نسخه هم همین ایستراگ زیاد داشتن مطمئنا باعث جذابیت خیلی بیشتر برای طرفداران میشه. مثلا حدس میزنم جوجه های flicky ها هم باشن تو فیلمش.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari