بازی‌ها و حساب کاربران به استیم منتقل می‌شود
شرکت بتسدا خالق Elder Scrolls و Fallout که سال گذشته توسط مایکروسافت خریداری شد، قصد دارد لانچر پی‌سی خود را در ماه مه آینده تعطیل کند.
بتسدا در بیانیه خود توضیح داد که از ماه آوریل، بازیکنان می‌توانند مجموعه بازی‌ها و وجوه موجود در کیف پول خود را به استیم منتقل کنند. همچنین فایل‌های ذخیره شده و سیوهای «بسیاری از بازی‌ها» (نه تمام آن‌ها) نیز به استیم منتقل خواهد شد. ظاهرا برخی از فایل‌ها را باید به صورت دستی منتقل کرد.
بتسدا در ماه آینده و زمانی که فرآیند جابجایی آغاز شود، اطلاعات بیشتری منتشر خواهد کرد.
در حال حاضر، بتسدا از طریق صفحه سوالات متداول خود درباره نحوه عملکرد تمام این فرآیند پاسخ‌هایی ارائه کرده است که بیان می‌کند هر بازی موجود در کتابخانه Bethesda.net بازیکنان به صورت رایگان از طریق استیم در دسترس قرار خواهد گرفت.
بتسدا همچنین انتظار دارد که تقریبا تمام پیشرفت‌های ذخیره شده به صورت خودکار یا دستی قابل انتقال خواهند بود به استثنای بازی Wolfenstein: Youngblood که در حال حاضر قادر به انتقال نیست. علاوه بر این موجود ارزهای درون بازی بازیکنان مانند اتم‌ها (Atoms) و کراون‌ها (Crowns) نیز منتقل خواهند شد. با این حال، به جز استیم نمی‌توانید آن‌ها را به پلتفرم دیگری منتقل کنید.
البته هنوز به صورت دقیق مشخص نشده که لانچر بتسدا چه زمانی تعطیل خواهد شد و تنها به ماه مه (اردیبهشت تا خرداد سال آینده) اشاره شده است.
بازی بزرگ بعدی بتسدا Starfield است که در ۱۱ نوامبر ۲۰۲۲ (۲۰ آبان ۱۴۰۱) برای پی‌سی و ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر خواهد شد. فیل اسپنسر اخیرا گفته بود که تمایل دارد Starfield را به محبوب‌ترین بازی عرضه شده بتسدا تاکنون تبدیل کند.
ویجی‌لاگ پلاس: نسخه نسل جدید سایبرپانک 2077 و احتمال خریده شدن یوبیسافت
تماشا از کانال یوتیوب ویجیاتو
بوریم کوچ کنیم به استیم
کرکر ها: نخوندم🗿
دمتون گرم آقای تاجی و ویجیاتو میخواستم برم لانچر بتسدا رو نصب کنم با دیدن این خبر دیگه منصرف شدم (قابل توجه خیلی از کاربرانی که میگن این اخبار مهم نیستن الان برای من به شدت مهم بود)
یک قوس شخصیتی تحسین‌برانگیز
توانایی‌های یک بار مصرف

source

توسط funkhabari