آیا این مد مورد انتظار بالاخره برای بازی عرضه می‌شود یا خیر؟
پس از انتشار فصل دوازدهم، کدهای غیرمعمولی در ایپکس لجندز (Apex Legends) توسط دیتاماینرها پیدا شده که مد محدودیت زمانی جدیدی را به نمایش می‌گذارد.
Apex Legends اغلب اوقات به دلیل گیم‌پلی در حال تکامل و تنوعی که سبک خود هیجان انگیز را نگه می‌دارد، مورد تحسین قرار می‌گیرد. بازی شوتر بتل رویال اخیرا وارد دوازدهمین فصل خود شده، اما استخراج‌کنندگان داده به تازگی اطلاعات امیدوارکننده‌ای را کشف کرده‌اند که به محتوای آینده این بازی اشاره می‌کنند.
بتل رویالی که در ایپکس لجندز وجود دارد، دارای چندین مد مختلف برای بازی است که مناسب بازیکنان مختلف تعبیه شده‌اند، حال می‌خواهد بازیکنان هاردکوری باشند که به دنبال ثبت کردن نام خود در تابلوی امتیازات هستند یا فقط به دنبال سرگرمی PvP هستند. افشای کد اخیر باعث شده تا بازیکنان در مورد مد جدیدی که ممکن است در آینده به بازی اضافه شود، بحث و گفتگو کنند.
فصل دوازدهم Apex Legends یک مد محدودیت زمانی به نام Control اضافه کرده که طرفداران درخواست می‌کنند به یک ویژگی دائمی تبدیل شود. هر فصل جدید گاهی اوقات می‌تواند مدهای «آزمایشی» جدید برای مدت زمان محدودی به همراه داشته باشد و اطلاعات استخراج‌شده جدید از داده‌ها کلمات کلیدی مانند «FreeDM» و «killingspree» را که در فایل‌ها یافت می‌شوند را نشان می‌دهند. کاربر Kralrindo این اطلاعات را در توییتر خود ارسال کرده و پیشنهاداتی نیز در رابطه با معنای کدها ارائه کرده که محبوب‌ترین تئوری‌ها حول Free Death Match یا Free For All برای فصل‌های آینده می‌چرخند.
برخلاف سایر عناوین شوتر بتل رویال مانند فورتنایت، هیچ مد رسمی تک‌نفره‌ای برای Apex Legends ارائه نشده است. شایعات در مورد مد تک‌نفره ایپکس لجندز برای سال‌ها ادامه داشت، اما پس از اینکه استودیو ریسپاون اعلام کرد آنقدرها مشتاق ساخت مد نبرد رویال تک‌نفره نیست، تب و تاب آن‌ها خوابید.
پیش از این یک کد درون فایل‌های بازی پیدا شده بود که تئوری‌ پنل‌های خاصی را به راه انداخته بود که امکان راه رفتن بر دیوار را فراهم می‌کردند. در میان رقابت‌ دنباله‌های فرنچایز دیگر مانند ساخت Warzone 2، در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای ساخت دنباله‌ی ایپکس وجود ندارد. با این حال، زمانی که به بازیکن‌ها فهرستی متشکل از ۱۹ کاراکتر و چرخش مکرر نقشه با هفت مد مختلف در یک بازی رایگان داده می‌شود، لزوماً چیز بدی نیست.
مد Deathmatch که مدت‌ها در انتظار آن بودیم و ترکیب آن با نقشه‌های پیچیده و هیجان‌انگیز، می‌تواند همان چیزی باشد که فصول آتی بتل رویال برای حفظ مخاطبان خود به آن نیاز دارند. سال گذشته ۲۸ میلیون بازیکن جدید ایپکس لجندز را تجربه کردند و همچنان با هر فصل جدید منتقدان به تمجید و تحسین آن می‌پردازند. باید دید که در آینده آیا مد FFA به فصل سیزدهم بازی اضافه خواهد شد یا خیر.
چالش ماینکرفت #۳ – تو ماینکرفت فوتبال بازی کردیم!
تماشای ویدیو از یوتوب ویجیاتو
احتمالش زیاده چون ایپکس موبایل داره ویسری اطلاعات لو رفته بود
چرا عکس اول یه جوریه انگار گرافیکش .. .است
فرام سافتور بازهم گل کاشت!
بهترین سیستم گیمینگ با بودجه پایین

source

توسط funkhabari