instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
کمپانی Universal Pictures از نخستین تصویر فیلم Oppenheimer ساخته کریستوفر نولان رونمایی کرد. همچنین شاهد اضافه شدن بازیگر جدیدی به این فیلم هستیم.
از چهره کیلین مورفی (Cillian Murphy) در نقش دانشمند مشهوری که در ساخت بمب اتم نقش داشت، توسط کمپانی Universal Pictures رونمایی شد و در عین حال نیز کنت برانا (Kenneth Branagh) به تیم بازیگران Oppenheimer که توسط کریستوفر نولان (Christopher Nolan) در حال ساخت است، اضافه شد.
این پروژه، سومین همکاری برانا و نولان پس از فیلم‌های موفق Tenet و Dunkirk خواهد بود. وی پس از کسب 3 نامزدی اسکار در بخش‌های کارگردانی، تهیه‌کنندگی و نویسندگی، به نامی بزرگ در هالیوود تبدیل شده که آخرین فیلم او به نام Belfast با استقبال خوبی روبرو شد.
نخستین تصویر از اوپنهایمر با نقش آفرینی کیلین مورفی، نشان از اعتیاد این دانشمند بدنام به نیکوتین دارد. وی به علت مصرف بیش از حد سیگار به سرطان گلو دچار شد و ما شاهد چنین جزئیات ریزی درباره زندگی او خواهیم بود.
فیلم Oppenheimer با 100 میلیون دلار بودجه ساخته خواهد شد و نولان با تیمی از بازیگران با استعداد و درخشان برای روایت یک اثر بیوگرافی بازگشته است. آثار این ژانر، به موفقیت چندانی در باکس آفیس دست پیدا نمی‌کنند و حال باید دید که آیا نولان با چنین ستارگانی قادر خواهد بود تا توسط موضوع بمب اتم و تخریب شهرهای ناکازاکی و هیروشیما، مردم را به سینماها بکشاند یا خیر؟
این پروژه پرهزینه، اولین فیلم نولان پس از جدایی از کمپانی برادران وارنر خواهد بود که توسط یونیورسال در تاریخ 21 جولای 2023 (30 تیر 1402) اکران خواهد شد.
منبع: کولایدر
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari