instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
دو شرکت LEGO و 2K، یک قرارداد مشارکت امضا کرده‌اند که طی آن مقدمات تولید بازی‌های ورزشی متنوعی بر اساس اسباب بازی‌های محبوب LEGO فراهم می‌شود.
اولین بازی حاصل این قرارداد یک بازی فوتبال LEGO می‌باشد که توسط سومو دیجیتال (Sumo Digital) ساخته می‌شود. دومین بازی این مجموعه یک اثر ریسینگ جهان باز خواهد بود که توسط ویژال کانسپت (Visual Concepts) در درست تولید قرار دارد. همینطور عناوین متعدد دیگری نیز در نتیجه‌ی این قرارداد در دست ساخت قرار گرفته‌اند.
به نظر می‌آید که عنوان فوتبالی مذکور، به مناسبت برگزاری جام جهانی در سال 2022 منتشر خواهد شد، بازی ریسینگ جهان باز نیز برای عرضه در سال 2023 برنامه ریزی شده است.
یکی از اینسایدرهای با سابقه در زمینه‌ی لو دادن برنامه‌های 2K، حضور شخصیت‌های مهمان دیگر شرکت‌ها، مانند شخصیت‌های DC و مارول، درون بازی‌های ورزشی LEGO را محتمل می‌داند.
سومو دیجیتال سابقه‎‌ی ساخت عناوین مختلفی از جمله Crackdown 3 ،Little Big Planet 3 و Virtua Tennis 2009 را در کارنامه‌ی خود را دارد. ویژوال کانسپت نیز سازنده‌ی مجموعه نام آشنای NBA 2K است.
این قرارداد یک گام مهم در زمینه‌ی شکستن انحصار تولید بازی‌های LEGO توسط برادران وارنر (Warner Bros) به شمار می‌آید. برادران وارنر از سال 2005 تاکنون، حق ساخت انحصاری فیلم‌ها و بازی‌های LEGO محور را در اختیار داشت، اما گزارشات اخیر مربوط به شرایط بد کاری در این شرکت به یکی از انگیزه‌های بزرگ LEGO برای شکستن انحصار وارنر شد، LEGO پیش از این نیز طی قراردادی حقوق ساخت فیلم‌های LEGO محور را از وارنر به یونیورسال (Universal) انتقال داده بود.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari