instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
Street Fighter 6 دیروز معرفی شد، این اثر لوگویی برای معرفی خود دارد که شباهت انکارناپذیری با عکسی که در وبسایت ADOBE STOCK IMAGE قرار گرفته در آن دیده می‌شود.
کپکام (Capcom) به طور رسمی ششمین بازی از سری Street Fighter را روز دوشنبه معرفی کرد و قول داد که جزئیات بیشتری را از این اثر در تابستان پیش رو ارائه می‌دهد. همچنین در جریان این معرفی، کپکام تریلری کوتاه از این عنوان را به نمایش گذاشت که در انتهای آن لوگوی جدیدی از بازی نشان داده می‌شود. لوگوی جدید برخلاف لوگوهای قبلی این سری این بار از حروف نمادین SF که در یک شش ضلعی قرار گرفته‌اند تشکیل شده است.
در حال حاضر ادعا شده که لوگوی جدید Street Fighter 6 نسخه اصلاح شده از یک تصویر 80 دلاری است که در وبسایت Adobe Stock Image برای فروش در نظر گرفته شده بود. آقای اوریچ لاوسون (Aurich Lawson)، مدیر خلاق وبسایت Ars Technica، در توییتر گفت:
لوگوی جدید بازی Street Fighter 6 بسیار شبیه به لوگوی موجود در وب سایت Adobe Stock Image است که با قیمت 79.99 دلار به فروش می‌رسید.
من حتی نمی‌دانم که باید چه بگویم. به نظر می‌رسد که آن‌ها [کپکام] عنوان SF را در سایت‌های مربوط به فروش لوگو جستجو کردند و بعد از پیدا کردن لوگوی مورد نظر، تنها چند گوشه‌ی آن را گرد کرده و یک عدد 6 در گوشه‌ی سمت راست قرار داده‌اند.
آرمی که در وبسایت Adobe Stock Image برای فروش قرار گرفته، «الگوی وکتور» طراحی لوگو SF FS نامیده می‌شود، این لوگو دقیقاً مشابه آرم Street Fighter 6 نیست. در لوگوی کپکام، شش ضلعی نازک‌تر است و بخش‌های میانی حروف به سمت پایین متمایل شده و برخی از گوشه‌ها نیز گرد شده‌اند.
با توجه به اینکه لوگوی موجود در وبسایت Adobe برای خرید به عنوان یک فایل AI/EPS در دسترس است، می‌توان آن را به راحتی در برنامه‌ی Adobe Illustrator تغییر داد. بنابراین، فرضی که می‌شود این است که این آرم خریداری و بعد از آن کمی دستکاری شده است.
کپکام رسماً عنوان Street Fighter 6 را در روز دوشنبه و پس از پایان کمپین تبلیغاتی تورنمنت رسمی ورزش‌های الکترونیکی عنوان Street Fighter 5، معرفی کرد. این شرکت در اعلامیه خود عنوان کرد که بازی Street Fighter 6 را با هدف ارتقای سبک بازی‌های مبارزه‌ای و تعیین استاندارد‌های جدیدی در دنیای ورزش‌های الکترونیکی و با استفاده از جدیدترین فناوری‌های بازار توسعه می‌دهد.
در حال حاضر پلتفرم یا پلتفرم‌های مقصد این بازی مشخص نیست. در رویداد مشابه کپکام بازی Capcom Fighting Collection را معرفی کرد، مجموعه‌ای شامل ده بازی کلاسیک، از جمله عناوین Darkstalkers که هرگز در غرب منتشر نشده‌اند.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
خدایی راست میگن دیگه خیلی تابلو هست کپی کردن از لوگو اصلی 😐😑
خب الان ادوبی میتونه بره شکایت کنه؟
لگوی قشنگیه به هرحال
نه چون کپکام پول داده خریده لوگو رو
کپکام تازگی ها کمی شیطون شده
گفتم این لوگو رو یه جا دیدم😂
کپکام جدیدا خیلی بیتربیت شده اون از قضیه re village اینم از این😂
میگم چقدر لوگو آشنا هست یه جا دیدمش
فکر نکنم انقدر مهم باشه :/ دیگه یک لوگو که تازه سمت چپی کلی فرق کرده . میخوان چیکار کنن ؟ نهایتا یک پولی میگیرن بای
اون از resident evil village که از یه فیلم ترسناک اسکی رفت و صدای کارگردانش در اومد ، اینم از این! دزدی های تجاری یکی پس از دیگری
RE تقلید نکرد از روی اون فیلم ترسناک، فقط یکی از دشمنان بازی با یکی از شخصیت های اون فیلم یکسان بود تقریباً
این خبر هم میگه کپکام رفته برای لوگوی این بازی ی چیز دم دستی خریده و یکم تغییرش داده هیچ جاش از دزدی این شرکت صحبت نشده
بچه ها ببخشید اینجا میگم کمکم کنید این سیو بازی Assassins Creed Valhalla رو پیسی کجاست اخه
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari