دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
مدتی قبل و مطابق اطلاعیه پیشین استودیو Guerrilla Games، آپدیت جدید Horizon Forbidden West در اختیار دارندگان بازی قرار گرفت. این آپدیت اقدام به رفع باگ‌های گرافیکی و همچنین فنی بازی می‌کند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.
نزدیک به یک هفته از انتشار یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۲۲ میلادیریال بویژه برای طرفداران پلی استیشن می‌گذرد. محصول جدید گوریلا گیمز به خوبی توانست تحسین منتقدین و توجه مخاطبان را جلب کند و ظاهرا توانسته در جد انتظار طرفداران مجموعه Horizon ظاهر شود. البته بازی در کنار تمام ویژگی‌های مثبت و جذاب، دارای نواقصی در بخش فنی و بصری نیز هست که با توجه به ماهیت جهان باز بودن بازی، مورد انتظار بود. سازندگان پس از عرضه بازی وعده دادند تا زمان رفع بخش زیادی از ایرادات فنی همچنان با تمام توان به فعالیت خود ادامه دهند.
آپدیت جدید Horizon Forbidden West یا همان پچ ۱.۰۵ مدتی پیش عرضه شد. هدف اصلی این پچ رفع باگ‌ها و ایرادات فنی است و طیف وسیعی از باگ‌ها، اعم از باگ‌ها فنی و بزرگی که روی تجربه کلی مخاطبان اثر می‌گذارند تا باگ‌های گرافیکی موجود در بخش داستان، ماموریت‌های فرعی و فعالیت‌های جانبی قرار است با این پچ رفع شوند. برخی از مخاطبان خبر از کرش کردن بازی در زمان اجرا داده‌اند که به گفته سازندگان با این آپدیت مشکل آن‌ها نیز رفع خواهد شد. در کنار تمامی این موارد کیفیت اجرای بازی و همچنین کیفیت تکسجر‌های لباس‌های کارکترها نیز با این آپدیت ارتقا می‌یابند.
Horizon Forbidden West هم اکنون برای PS4 و PS5 در دسترس است.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari